دوربین مداربسته بی سیم ایمو Imou  درتبریز

دوربین مداربسته بی سیم ایمو Imou درتبریز

69 0

دوربین مداربسته بی سیم ایمو Imou درتبریز

فروش دوربین بیسیم ایمو

 دوربین آیمو Imou درتبریز

کمپانی آیمو Imou با سیستم تجاری 3 بعدی شامل فضای ابری Imou Cloud ، دوربین مداربسته بیسیم هوشمند و فناوری های هوشمند به کاربران اینترنت اشیا (IoT) در سراسر دنیا خدمات ارائه می­دهد.

دوربین ایمو Imou که برای کاربران خانگی و مشاغل کوچک و متوسط (SMB) درتبریز طراحی شده اند ، برای سناریوهای مختلف راه­کارهای هوشمند IoT ارائه می دهد.

پلت­­فرم cloud open این کمپانی امکان ادغام شخص ثالث (third-party integration) را فراهم می­آورد ، که دوربین آیمو Imou را برای ساخت اکو سیستم های هوشمند اینترنت اشیا (IoT) و ایجاد ارزش بیشتری برای شرکا و کاربران، ایده آل می­سازد.

نا گفته نماند که برخی افراد تجهیزات این کمپانی را با نام دوربین آی ام او یو هم صدا میزنند. دوربین بیسیم آیمو Imou کمپانی دوربین مداربسته آیمو خانه هوشمند آیمو سیستم آیمو Imou به راحتی قابل نصب و سازگار و منطبق با خانه هوشمند و SmartHome می­باشد.

سیستم هوشمند سازی ایمو Imou با ایمنی شبانه روزی ، قابلیت اطمینان و ویژگی هایی در سطح حرفه ای درتبریزرا ارائه می­دهد.

ایمو آرامش خاطری را که به دنبال آن هستید برای شما فراهم می­­آورد. کسب و کار Imou  اکنون زمان آن رسیده است که سیستم حرفه ای هوشمند آیمو Imou کسب و کار شما را ایمن نگاه دارد. اضافه کردن محصولات ایمو Imou به سیستم دوربین مداربسته و امنیتی موجود شما یا نصب و راه اندازی آن به تنهایی به سهولت قابل اجرا می­باشد.

انتخاب سیستم آیمو Imou برترین گزینه برای فراهم آوردن امنیت در کسب و کار شماست در تبریز می باشد.

استفاده از این سیستم مانند این است که یک محافظ امنیتی شبانه روزی به کارمندان خود اضافه کنید ، و به شما این امکان را می دهد که بر رشد کسب و کار خود تمرکز کنید.

پرفروش ترین دوربین های آیمو اسپیدام ها Cruiser دوربین مداربسته بولت Bullet 2S Bullet 2 Bullet 2E Bullet 2C LOOC Turret دوربین مداربسته گردان Ranger 2 Ranger 2C Ranger Pro Ranger IQ دوربین مداربسته ثابت Cue 2 Cue 2C دوربین های دام IPC-F22A

IPC-T22A دوربین بیسیم آیمو Imou دوربین مداربسته آیمو ویژگی های دوربین imou دوربین مداربسته بیسیم آیمو مدل IMOU Bullet 2C قابلیت نظارت و مانیتورینگ زنده 2 مگاپیکسلی را با لنزهای 2.8mm / 3.6 mm / 6 mm ارائه می دهد ، این محصول از آخرین قابلیت فشرده سازی H.265 پشتیبانی می­­کند که می­­تواند تا 50٪ در پهنای باند و ذخیره سازی صرفه جویی نماید.

قابلیت تشخیص انسان در این محصول به شما این امکان را می­دهد تا بدون دریافت هشدارهای کاذب آزار دهنده ، موارد مهم را کنترل نمائید.

با داشتن استاندارد تائید شده IP67 ، این دوربین می تواند در فضای باز و تحت شرایط آب و هوایی مختلف مورد استفاده قرار گیرد. ضد آب IP67 قابلیت تشخیص انسان وضوح 1080P پهنای باند 265 قابلیت دید در شب میکروفون داخلی Hotspot Wi-Fi داخلی Cloud قابلیت تشخیص انسان دوربین وایرلس ایمو با بهره ­­گیری از فناوری پردازش قدرتمند تصویر به سرعت اهداف انسانی را در تصاویر را شناسایی کرده و بلافاصله با ارسال یک اعلان به تلفن هوشمند ، به شما این امکان را می­دهد تا بدون دریافت هشدارهای کاذب آزار دهنده ، موارد مهم را کنترل و نظارت کنید.

فشرده سازی سنسور 1080P و الگوریتم های پیشرفته IR ، تصاویر کاملاً شفافی را هم در شب و هم در طول روز فراهم می­آورند. فشرده سازی پیشرفته H.265 با همان کیفیت تصویر فیلم، پهنای باند شبکه و میزان ذخیره سازی را تا 50٪ کاهش می­دهد. قابلیت دید در شب خارق العاده حسگرهای با کیفیت بالا و چراغ های مادون قرمز IR این دوربین ، تصاویر واضحی را در شب تا فاصله 30 متر( 98 فوت) ارائه می­دهند.

فروش دوربین بیسیم ایمو درتبریز

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر