تعمیرات درب اتوماتیک  در تبریز09147575228_33851468

تعمیرات درب اتوماتیک در تبریز09147575228_33851468

1397/10/3 4737 3

تعمیرات درب اتوماتیک در تبریز09147575228_33851468

تعمیرات انواع جک های اتوماتیک

تعمیرات و سرویس درب اتوماتیک و درب پارکینگی اتوماتیک در تبریز نیاز به مجموعه با تجربه و باسواد دارد که نیازهای مشتری ها را براورده نماید.

حدودا ۱۰ سال است درب اتوماتیک در تبریز ورود کرده  و این زمان نیاز بیشتری  به تعمیرات و نگهداری درب اتوماتیک در تبریز دیده می شود 

و یکی از دغدغه ها همشهریان  این است  گروهی فنی و قابل اطمینان با پشتیبانی  باشد که نیازها در مورد درب اتوماتیک در تبریز را براورده کند.تا در هر زمان  خدمت گذار باشد.

درب اتوماتیک یک سیتم مکانیکی و الکترونیکی است که فرد نصاب یا تعمیرکار درب اتوماتیک درتبریز به هر دو تخصص مسلط باشد تا به راحتی  خدمات  بدهد.

درب اتوماتیک درتبریز جزء اساسی اماکن تبدیل شده است و سرویس و تعمیر درب اتوماتیک درتبریز تبدیل به مشاغل پرکارشده است.

دربهای اتوماتیک درتبریز  برایه اسایش و سهولت تردد ابداع شده که شامل: دربهای لولایی و ریلی می باشند که مدل جک های دو لنگه از لحاظ موتور با درب های ریلی فرق می کنن.

روغن کاری به اندازه  باعث روان کاری و تمیز ماندن  جک ها های  درب اتوماتیک می شود.

نحوه صحیح  نصب درب اتوماتیک درتبریز خیلی مهم است همکاران و نصابان  باید استاندارهای  طبق کاتالوگ و شرایط نصب درب اتوماتیک را رعایت کنند تا عمر درب اتوماتیک درتبریز افزایش یابد.جک پارکینگ 2 لنگه شامل 2 عدد بازو و متعلقات و مدار کنترل و 2 عدد فتوسل و چراغ چشمک زن و ریموت کنترل می باشند که شامل مدل های 220 ولت 24 ولت و هیدرولیک می باشند.

نصب جک بازوی درتبریز

تعریف ریموت بی اف تی  درتبریز

کاتالوگ بی اف تی BFT جک های پارکینگی ریلی شامل موتور پلیت و مدار کنترل و 2 عدد فتوسل و چراغ چشمک زن و ریموت کنترل می باشند که از لحاظ قدرت و کیفیت با هم فرق می کنند.
شرکت فاراد مفتخر است در رابطه با تعمیرات درب اتوماتیک و جک پارکینگ و کرکره برقی با سابقه چندین ساله در خدمت شما عزیزان می باشد.
عمده فعالیت انواع مارک های جک پارکینگ درب اتوماتیک شامل : تعمیرات درب اتوماتیک پارکینگ انواع مدل ها مانند:
تعمیر نصب وفروش درب اتوماتیک فک FACدرتبریز – تعمیر ونصب درب اتوماتیک لایف lifeدرتبریز – فروش وتعمیر نصب درب اتوماتیک وی تو v2درتبریز – تعمیر ونصب درب اتوماتیک بی اف تی BFT – زومر-تعمیر فروش ونصب درب اتوماتیک پروتکوPEROTCOدر تبریز – فادینیFADINI – بنینکا BENIKA– جنیوسgenius – فراز faraz– نایس nice– کی KEY – کامه CAME – تعمیر ونصب درب اتوماتیک یوروماتیک euromaticدر تبریز
............................
فروش تعمیر درب اتوماتیک در تبریز
لطفا هنگام مراجعه از مارک‌ جک بازویی اطلاع یا عکس آن موجود باشد تا در زمان مناسب به رفع ایراد آن بپردازیم
با تشکر از همشهریان در تبریز⁰
................................................
خدمات ما در تعمیرات درب اتوماتیک در تبریز
شامل:
تعمیر پاک کردن ریموت انواع درب های اتوماتیک درتبریز
نصب و راه اندازه رسیور کمکی یا رله کمکی برایه رسیور درب اتوماتیک در تبریز
تعمیرات قسمت های مکانیکی درب اتوماتیک جک های بازویی
چرخ دنده مهره ماردون میله ماردون بلبرینگ
تعمیرات قسمت های الکترونیکی درب اتوماتیک
رسیور مرکز کنترل ریموت برنامه دهی وپارمتها قسمت استارت
..............‌..‌.......‌......
نکات آموزشی در تعمیرات درب اتوماتیک درتبریز
هنگام کم قدرت شدن بازوهای درب اتوماتیک قسمت استارت را برسی در صورت معیوب بودن تعویض می کنیم.

در صورت کار نکردن درب اتوماتیک درتبریزابتدا برق ورودی را چک و سپس چشمی های درب اتوماتیک در تست می کنیم در صورت عمل نکردن تعمیر و یا تعویض می کنیم.
درصورت کم قدرت شدن و یا حرکت نکردن یکی از بازوها احتمال خرده شدن چرخ دنده وجود دارد که باید تعویض شود و سرروتور هم امکان دارد تیز شده باشد آن هم تعویض باید شود

......................
نکات در نگهداری درب اتوماتیک درتبریز
اولین نکته ضربه نزدن به بازوها که باعث خرابی درب اتوماتیک میشود.
از شستن با آب جدا خودداری کنید.
روغن کاری ملایم لولاهای درب و بازوها باعث روان کارکردن درب اتوماتیک می شود.
خودداری کردن از رسیور و مرکز کنترل چه برایه تغییر پرامترها چه برایه تعریف یا پاک کردن ریموت درب اتوماتیک .

.................

درب اتوماتیک پارکینگی درتبریز

اینگونه درب ها را به نام دربهای حفاظتی نیز می شناسند، باید گفت این نوع از درب اتوماتیک پارکینگ درتبریز مناسب تمامی اماکنی است که برای کنترل تردد به طور خودکار در مکانهای عمومی استفاده می شود و مخصوص عبور خودرو ها و وسائط نقلیه می باشند و یا جهت حفاظت از فضاها و یا اماکن کاربرد دارند و به راحتی و به شکل کاملا هوشمند قابل کنترل می باشند. درب برقی پارکینگی درتبریز خود دارای مدل های متنوعی می باشد که بنا به نوع کاربری و فضای مورد نظر می توان از یکی از مدل ها بهره مند شد.درب های پارکینگی  درتبریزتوسط یک ریموت و بدون دخالت دست به طور خودکار باز و یا بسته می شوند و این موضوع می تواند برای افراد ناتوان و یا مسن که قادر به حرکت دربهای سنگین پارکینگی نیستند  بسیار کمک کننده باشد.

جک پارکینگی سیماران فراز اس (Simaran Faraz S)

جک پارکینگ سیماران درتبریز مدل های فراز را می توان جزو بهترین جک های درب اتوماتیک پارکینگ درتبریز قلمداد کرد. جک سیماران S4 از کار کرد بسیار خوب در کنار قیمت بسیار مناسب برخوردار است، توان جابجایی هر لنگه درب تا 350 کیلوگرم نشان قدرت زیاد این جک دارد، محصولات جک پارکینگی سیماران درتبریزدارای 24 ماه ضمانت و 10 سال خدمات پس از فروش این شرکت می باشند. یکی از شاخصه های اصلی در جک سیماران استفاده از بهترین و با کیفیت ترین ریموت جک پارکینگی درتبریز میباشد که در مدل های جدید از طراحی به روزتری سود میبرد. جک پارکینگی سیماران فراز 4S  درتبریزبه دلیل کیفیت در عملکرد ترمز گیری و نرمی و بی صدا بودن و قیمت اقتصادی و ارزان آن در زمره جک های پرطرفدار ایرانی می باشد. این جک که الگو برداری شده از نمونه جک پارکینگی سیماران فراز 5P ایتالیا می باشد، می توان گفت که در عمل هم با همان کیفیت مطلوب و خوبی عمل می کند. ولی با تغییراتی که در فراز اس بوجود آمده تغییر مکان کلید خلاص کن از بغل به بالا و با بهینه تر شده نسبت به جک فراز p از حالت آلن به سوئیچی ارتقاء یافته است. که این این سیستم جک برقی پارکینگ درتبریز هم امنیت آن را تضمین می کند و در زمان قطعی برق نیز عملکرد و دسترسی به محل خلاص کردن جک در آن را آسان تر است. از فراز 6S میتوان جهت دربهای پارکینگی که هر لنگه آن طول کمتر از 2.5 متر داشته باشد و در مجموع تا 5 متر طول مورد استفاده قرار میگیرد

تعمیر درب پارکینگی درتبریز

تعمیرات درب اتوماتیک درتبریز

فروش درب اتوماتیک درتبریز

خدمات درب اتوماتیک درتبریز

فروش قطعات جانبی درب اتوماتیک درتبریز

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 
پرسش
موافقم2
مخالفم0
فرهاد شربت زاده  (یک شنبه 23 دی 1397)
خوب
پرسش
موافقم2
مخالفم0
سلامت پناه   (پنج شنبه 24 مرداد 1398)
مجموعه شما بسیار قابل اعتماد هست بنده واقعا راضی هستم
فاراد  (سه شنبه 12 بهمن 1400)
ممنون
فاراد  (سه شنبه 12 بهمن 1400)
ممنون
پرسش
موافقم3
مخالفم0
ناصر عباچی خیابانی  (چهارشنبه 29 اردیبهشت 1400)
یکی ازجکهای درب پارکینک ماابتدامختصرصدامیدادحالاچندروزی هستش که کارنمیکنه،لطفاآدرس محبت کنیدبیارم تانگاهی براش بندازید