تعمیرات درب اتوماتیک  در تبریز09147575228_33851468

تعمیرات درب اتوماتیک در تبریز09147575228_33851468

5746 3

تعمیرات درب اتوماتیک در تبریز09147575228_33851468

تعمیرات انواع جک های اتوماتیک

راهنمایی خرید ونصب درب اتوماتیک  درتبریز

اول انتخاب یک فروشگاه که در هر سه زمینه فروش درب اتوماتیک  ونصب درب اتوماتیک و تعمیرات درب اتوماتیک  و قطعات جانبی  دارایه سابقه و مهارت باشد

این یعنی خریدار درب اتوماتیک ویا جک درب اتوماتیک درتبریز خیالش از خدمات درب اتوماتیک راحت می شود.

 عيب يابي موتورها ی درب اتوماتیک درتبریز 230v

موتور كار نمي كند علت : يكي از سيمهاي متصل به برق از داخل قطع است

- موتورها به شدت داغ مي شوند علت : در صورتيكه چندين بار به برق مستقيم وصل شده باشد عادي است ولي اگر با اولين بار كار كردن موتور داغ شود ، استاتور موتور ايراد دارد .

- موتورها با صداي بلند كار مي كنند علت : -1 بلبرينگ هاي داخلي خشك يا از فرم اصلي خود خارج شده اند . -2 بدنه روتور و استاتور با هم اصطحكاك دارند . ٣- روتور درست در جاي خود

قرار نگرفته و يا پيچهاي بدنه محكم نيستند .

- موتور درجا كار مي كند علت :

-1 كليد خلاص كن بيرون است .

-2 محور كليد خلاص كن خم شده است .

٣- سيستم انتقال قدرت گيربكس به پيستون ( چرخ دنده سفيد ) هرز شده است .

- كليد درون قفل گير كرده است علت : محور كليد خلاص كن خم شده است . 

تعویض سر روتور جک پارکینگی درب اتوماتیک در تبریز

تعویض برد درب اتوماتیک تبریز کوجی با برد رامونا

گاهی ممکن است که برد فابریک درب اتوماتیک کوجی معیوب  شودو برد درب اتوماتیک کوجی  قابل به تعمیر  نباشد  به دلیل نبود برد فابریک درب اتوماتیک  کوجی بهترین جایگزین برد رامونا برای جک های 24 ولت می باشد.

نحوه اطمينان يافتن از سالم بودن موتورها درب اتوماتیک 

الف . توسط مولتي متر مولتي متررا در مد اهم قرار داده و سيمهاي موتور را نسبت به سيم مشترك به ترتيب ذيل اندازه گيري نماييد .

- هر دو موتور داراي 4 عدد سيم به رنگهاي مشكي ، خاكستري ( آبي ) ، قهوه اي و زرد مي باش ند .

سه رنگ اول مربوط به اتصال موتورها به مركز و رنگ زرد مربوط به اتصال زمين مي باشد . اهم سيمهاي خاكستري و مشك ي و سيمهاي خاكستري و قهوه اي ، بايد بين 70 تا 90 اهم باشد. اگر اين مقدار صفر يا خيلي بالاتر از حد مجاز باشد ، سيم پيچ موتور شم ا داراي اشكا ل مي باشد.

د . كه جه ت انجام تعميرات بايد به كارخانه عودت داده شود .

ب . توسط اتصال مستقيم به برق ابتدا دو سيم خا ز ن را به سيمهاي قهوه اي و سياه موتور وصل نماييد . سيم آبي را يكبار همراه سيم قهوه اي به 220 برق شهر وصل كنيد موتور در يك جهت شروع به حركت مي كند و بار ديگ ر سيم آبي را به همراه سيم V 220 برق شهر وصل كنيد ، موتور در جهت مخالف حالت قبل بايد حركت مشابهي داشته باشد . چنانچه V سياه به اين عمل درست

 انجام شود موتور شما سالم مي باشد.

جدول عیب یابی تعمیرات در اتوماتیک سیماران  در تبریز 

تعمیرات و سرویس درب اتوماتیک و درب

امروزه وجود درب اتوماتیک در هر مکانی درتبریز جزء ملزومات  برای اسایش و امنیت می باشد که درمرحله اول  اشنا شدن بایک  گروه فروش نصب وتعمیر درب اتوماتیک  با سابقه درخشان در خدمت گذاری در زمینه درب اتوماتیک درتبریز  حیاتی می باشد.

.........................................................................................................................................................................................................................

برد رامونا یکی از بهترین و کاملترین برد درب اتوماتیک درتبریز می باشد.

مرکز کنترل ۲۴ و ۲۲۰ ولت رامونا .

برد جک پارکینگی رامونا مدل 24 ولت می دانیم یکی از مهم ترین زوایای بهره مندی از تکنولوژی روز دنیا در غالب فن آوری مختلف، امکان استفاده از انواع آن در راستای ارتقای سطح امنیت در حین راحتی و بالا تر بردن سطح آسایش می باشد. به عنوان مثال، امروز تقریبا جایی را نمی توان یافت که از درب پارکینگی اتوماتیک بهره مند نباشد، چرا که این فن آوری نه تنها امنیت محیط حیاط و به کل سازه ای که بر آن نصب می شود را بالا می برد بلکه موجب راحتی نیز خواهد بود و دیگر از پیاده شدن جهت باز و بست نمودن درب، گم کردن کلید و ... می توانیم آسوده باشیم. در متن زیر قصد داریم به معرفی و بررسی برد جک پارکینگی رامونا مدل 24 ولت فول کانال بپردازیم؛ با ما همراه باشید: مشخصات ظاهری، فنی و کاربردی برد رامونا 24 ولت برد 24 ولت همانطور که از نامش پیداست، برای درون مرکز فرمان یا اتاقک کنترل قرار می گیرد و شمایلی شبیه تمام برد های کامپیوتری دارد که دیگر ست های الکترونیکی بر روی آنها سوار می شوند. این برد  مدارجک پارکینگی  را برای جک های پارکینگی 24 وات که دچار اشکال در برد و یا موردی شبیه به این می شوند استفاده می کنند که انتخاب درستی است چرا که رامونا با بسیاری از جک ها سازگاری دارد و در طول این سال ها کیفیت خود را نیز به اثبات رسانده است. این جک به علت امکان کارکرد بر روی ولتاژ پایین، مناسب سازه ها و اماکن پر استفاده و پر تردد می باشد. دیگر ویژگی قابل توجه این جک، امکان اتصال به قفل برقی، UPS یا برق اضطراری می باشد که ویژگی قابل توجهی می باشد.

گارانتی، جمع بندی و نتیجه گیری یکی از مهم ترین جنبه های هر خرید، اطمینان شخص خریدار از اصالت، کیفیت و خدمات مشروط به لزوم کالایی هست که خریداری می کند. این کالا به ویژه زمانی که دستگاهی الکترونیکی و/یا دیجیتال باشد، باید بیشتر در راستای این موارد مورد بررسی قرار بگیرد و به همین جهت است که همه ی شرکت های تولید کننده محصولاتی مانند برد یا مدار کنترل جک پارکینگی، گارانتی و به خدمات پس از فروش و گارانتی توجه ویژه ای می کنند. کمپانی رامونا نیز از این قائله مستثنی نیست و برای همه مدل برد های خود را با گارانتی یک ساله به فروش می رساند. در انتها نیز خلاصه ای از مهم ترین خصوصیات این برد را با هم مرور کنیم: مدار کنترل جک پارکنیگی رامونا مدل 24 ولت کم مصرف مناسب برای اماکن پر تردد امکان اتصال به قفل برقی قابلیت اتصال به UPS یا برق اضطراری سازگاری با بسیاری از جک های موجود .

برد رامونا در جک های بازویی  جنرال  مورد استفاده قرار گرفته است.

................................................................................................................................................................................................................................

پارکینگی اتوماتیک در تبریز نیاز به مجموعه با تجربه و باسواد دارد که نیازهای مشتری ها را براورده نماید.

حدودا ۱۰ سال است درب اتوماتیک در تبریز ورود کرده  و این زمان نیاز بیشتری  به تعمیرات و نگهداری درب اتوماتیک در تبریز دیده می شود 

و یکی از دغدغه ها همشهریان  این است  گروهی فنی و قابل اطمینان با پشتیبانی  باشد که نیازها در مورد درب اتوماتیک در تبریز را براورده کند.تا در هر زمان  خدمت گذار باشد.

درب اتوماتیک یک سیتم مکانیکی و الکترونیکی است که فرد نصاب یا تعمیرکار درب اتوماتیک درتبریز به هر دو تخصص مسلط باشد تا به راحتی  خدمات  بدهد.

درب اتوماتیک درتبریز جزء اساسی اماکن تبدیل شده است و سرویس و تعمیر درب اتوماتیک درتبریز تبدیل به مشاغل پرکارشده است.

دربهای اتوماتیک درتبریز  برایه اسایش و سهولت تردد ابداع شده که شامل: دربهای لولایی و ریلی می باشند که مدل جک های دو لنگه از لحاظ موتور با درب های ریلی فرق می کنن.

روغن کاری به اندازه  باعث روان کاری و تمیز ماندن  جک ها های  درب اتوماتیک می شود.

نحوه صحیح  نصب درب اتوماتیک درتبریز خیلی مهم است همکاران و نصابان  باید استاندارهای  طبق کاتالوگ و شرایط نصب درب اتوماتیک را رعایت کنند تا عمر درب اتوماتیک درتبریز افزایش یابد.جک پارکینگ 2 لنگه شامل 2 عدد بازو و متعلقات و مدار کنترل و 2 عدد فتوسل و چراغ چشمک زن و ریموت کنترل می باشند که شامل مدل های 220 ولت 24 ولت و هیدرولیک می باشند.

چرا باید از چشمی اضافه استفاده کرد؟ بسیار اتفاق می افتد که چشمی اصلی هر جک پس از کارکرد طولانی به علت فرسایش درست عمل نمی کند یا در موارد دیگر آب به داخلش نفوذ کرده و می سوزد و حتی ممکن است شکسته شود یا به سرقت برود در این صورت باید صاحب خانه به فکر یک چشمی درب پارکینگ جدید باشد. در این هنگام او میتواند یا یک فتوسل به مانند قبلی خریداری کرده و یا چشمی ای از سایر برند ها و ارزان تر خریداری کند. آیا چشمی ها درب پارکینگ به هر برندی می خوردند؟ بله. شما می توانید از هر چشمی جک درب پارکینگی برای خود استفاده کنید. تغذیه چشمی ها به گونه ای هستند که 12 تا 24 ولت را پشتیبانی کنند ولی قبل از استفاده دفترچه راهنما چشمی را مطالعه کنید تا متوجه شوید که چگونه می توان این ورودی را تغییر داد. پس می توان برای جک های ایتالیایی یا آلمانی که چشمی یشان خراب شده از چشمی ارزان ایرانی یا چینی استفاده نمود. خطرات استفاده از چشمی چیست؟ خیلی ها با چگونگی کارکرد چشمی درب پارکینگ آشنایی دارند. سارقانی که از هر باگی کمال استفاده را می برند دقیقا میدانند که موتور جک تا زمانی که کار می کند اگر دستشان را جلو چشمی درب پارکینگ بگذارند درب باز می شود

. ما همواره این توصیه را به کسانی که ار جک پارکینگی استفاده میکنند کرده ایم که تا زمانی که درب کامل بسته نشده و فلاشر چشمک زن خاموش نشده چشم از درب پارکینگ بر ندارند و محل را ترک نکنند چرا که سارق می تواند به راحتی به ساختمان وارد شود. چشمی جک پارکینگی خراب شده آیا می شود تعمیر کرد و روش نصب چگونه است. معمولا چشمی درب پارکینگ را تعمیر نمی کنند اما در خیلی از موارد اصلا چشمی خراب نشده و مشکل از جای دیگر است.

ما در یک مقاله آموزشی به نام چشمی درب پارکینگی و راه رفع خرابی  روش هایی را آموزش داده ایم که خواندن آن می تواند کمک بزرگی برای رفع خرابی و روش نصب چشمی درب پارکینگ باشد. اما چیزی که در همه سیستمها فعال است زمانی

 است که درب در حال بسته شدن است و کسی یا چیزی جلو چشمی بیاید در این صورت می توان تنظیم کرد که درب در جای خودش بایستد یا به مسیر عکس برگردد و درب باز شود. این همان حفاظتی است که چشمی برای درب پارکینگ ایجاد می کند. آیا چشمی چپ و راست جک پارکینگی با هم متفاوت هستند؟ بله. یکی از چشمی ها دارای ورودی برق و رله است و دیگری صرفا ورودی برق 24 یا 12 ولت دارد.

چشمی درب پارکینگ به صورت دوتایی به فروش می رسد و به صورت تکی قابل خریداری نیست. خروجی رله برای چشمی ها از نوع No و NC است که در اکثر جک های پارکینگی از NC استفاده می شود.

نصب و تعمیر درب اتوماتیک جک بازوی درتبریز

تفلون جک بازویی درب اتوماتیک درتبریز

یکی از دلایل  باز و بسته نشدن  اکثر جک های بازویی درب اتوماتیک  هرز رفتن تفلون میله ماردون  بازوهای  جک ها  درب اتوماتیک درتبریز  می باشد که با تعویض آن ها  جک بازویی  درب اتوماتیک درتبریز  تعمیر می شود.

تعریف ریموت بی اف تی  درتبریز

کاتالوگ بی اف تی BFT 

................................................................................................................................................................................................................................................................................................

جک های پارکینگی ریلی شامل موتور پلیت و مدار کنترل و 2 عدد فتوسل و چراغ چشمک زن و ریموت کنترل می باشند که از لحاظ قدرت و کیفیت با هم فرق می کنند.
شرکت فاراد مفتخر است در رابطه با تعمیرات درب اتوماتیک و جک پارکینگ و کرکره برقی با سابقه چندین ساله در خدمت شما عزیزان می باشد.


عمده فعالیت انواع مارک های جک پارکینگ درب اتوماتیک شامل : تعمیرات درب اتوماتیک پارکینگ انواع مدل ها مانند:
تعمیر نصب وفروش درب اتوماتیک فک FACدرتبریز – تعمیر ونصب درب اتوماتیک لایف lifeدرتبریز – فروش وتعمیر نصب درب اتوماتیک وی تو v2درتبریز – تعمیر ونصب درب اتوماتیک بی اف تی BFT – زومر-تعمیر فروش ونصب درب اتوماتیک پروتکوPEROTCOدر تبریز – فادینیFADINI – بنینکا BENIKA– جنیوسgenius – فراز faraz– نایس nice– کی KEY – کامه CAME – تعمیر ونصب درب اتوماتیک یوروماتیک euromaticدر تبریز

 
............................
فروش تعمیر درب اتوماتیک در تبریز
لطفا هنگام مراجعه از مارک‌ جک بازویی اطلاع یا عکس آن موجود باشد تا در زمان مناسب به رفع ایراد آن بپردازیم
با تشکر از همشهریان در تبریز⁰
................................................


خدمات ما در تعمیرات درب اتوماتیک در تبریز
شامل:
تعمیر پاک کردن ریموت انواع درب های اتوماتیک درتبریز
نصب و راه اندازه رسیور کمکی یا رله کمکی برایه رسیور درب اتوماتیک در تبریز
تعمیرات قسمت های مکانیکی درب اتوماتیک جک های بازویی
چرخ دنده مهره ماردون میله ماردون بلبرینگ
تعمیرات قسمت های الکترونیکی درب اتوماتیک
رسیور مرکز کنترل ریموت برنامه دهی وپارمتها قسمت استارت
..............‌..‌.......‌......
نکات آموزشی در تعمیرات درب اتوماتیک درتبریز
هنگام کم قدرت شدن بازوهای درب اتوماتیک قسمت استارت را برسی در صورت معیوب بودن تعویض می کنیم.در صورت کار نکردن درب اتوماتیک درتبریزابتدا برق ورودی را چک و سپس چشمی های درب اتوماتیک در تست می کنیم در صورت عمل نکردن تعمیر و یا تعویض می کنیم.
درصورت کم قدرت شدن و یا حرکت نکردن یکی از بازوها احتمال خرده شدن چرخ دنده وجود دارد که باید تعویض شود و سرروتور هم امکان دارد تیز شده باشد آن هم تعویض باید شود

......................
نکات در نگهداری درب اتوماتیک درتبریز
اولین نکته ضربه نزدن به بازوها که باعث خرابی درب اتوماتیک میشود.
از شستن با آب جدا خودداری کنید.
روغن کاری ملایم لولاهای درب و بازوها باعث روان کارکردن درب اتوماتیک می شود.
خودداری کردن از رسیور و مرکز کنترل چه برایه تغییر پرامترها چه برایه تعریف یا پاک کردن ریموت درب اتوماتیک .

.................

درب اتوماتیک پارکینگی درتبریز

اینگونه درب ها را به نام دربهای اتوماتیک  حفاظتی نیز می شناسند، باید گفت این نوع از درب اتوماتیک پارکینگ درتبریز مناسب تمامی اماکنی است که برای کنترل تردد به طور خودکار در مکانهای عمومی استفاده می شود و مخصوص عبور خودرو ها و وسائط نقلیه می باشند و یا جهت حفاظت از فضاها و یا اماکن کاربرد دارند و به راحتی و به شکل کاملا هوشمند قابل کنترل می باشند. درب برقی پارکینگی درتبریز خود دارای مدل های متنوعی می باشد که بنا به نوع کاربری و فضای مورد نظر می توان از یکی از مدل ها بهره مند شد.درب های پارکینگی  درتبریزتوسط یک ریموت و بدون دخالت دست به طور خودکار باز و یا بسته می شوند و این موضوع می تواند برای افراد ناتوان و یا مسن که قادر به حرکت دربهای سنگین پارکینگی نیستند  بسیار کمک کننده باشد.

جک پارکینگی سیماران در تبریز

جک پارکینگ سیماران درتبریز مدل های فراز را می توان جزو بهترین جک های درب اتوماتیک پارکینگ درتبریز قلمداد کرد. جک سیماران S4 از کار کرد بسیار خوب در کنار قیمت بسیار مناسب برخوردار است، توان جابجایی هر لنگه درب تا 350 کیلوگرم نشان قدرت زیاد این جک دارد، محصولات جک پارکینگی سیماران درتبریزدارای 24 ماه ضمانت و 10 سال خدمات پس از فروش این شرکت می باشند. یکی از شاخصه های اصلی در جک سیماران استفاده از بهترین و با کیفیت ترین ریموت جک پارکینگی درتبریز میباشد که در مدل های جدید از طراحی به روزتری سود میبرد. جک پارکینگی سیماران فراز 4S  درتبریزبه دلیل کیفیت در عملکرد ترمز گیری و نرمی و بی صدا بودن و قیمت اقتصادی و ارزان آن در زمره جک های پرطرفدار ایرانی می باشد. این جک که الگو برداری شده از نمونه جک پارکینگی سیماران فراز 5P ایتالیا می باشد، می توان گفت که در عمل هم با همان کیفیت مطلوب و خوبی عمل می کند. ولی با تغییراتی که در فراز اس بوجود آمده تغییر مکان کلید خلاص کن از بغل به بالا و با بهینه تر شده نسبت به جک فراز p از حالت آلن به سوئیچی ارتقاء یافته است. که این این سیستم جک برقی پارکینگ درتبریز هم امنیت آن را تضمین می کند و در زمان قطعی برق نیز عملکرد و دسترسی به محل خلاص کردن جک در آن را آسان تر است. از فراز 6S میتوان جهت دربهای پارکینگی که هر لنگه آن طول کمتر از 2.5 متر داشته باشد و در مجموع تا 5 متر طول مورد استفاده قرار میگیرد.

.................................................................................................................................................................................................................................................................................................

تعمیر درب پارکینگی درتبریز

تعمیرات درب اتوماتیک درتبریز

فروش درب اتوماتیک درتبریز

خدمات درب اتوماتیک درتبریز

فروش قطعات جانبی درب اتوماتیک درتبریز

تعمیرکاران درب اتوماتیک در تبریز سالهاست که  درزمینه نصب و تعمیرات و خدمات درب اتوماتیک در تبریز مشغول به کار هستند.درمیان تعمیرکاران درب اتوماتیک درتبریز و نصابان درب اتوماتیک  هستند کسانی   که  هم علم  در زمینه تعمیر و نصب درب اتوماتیک را دارند و هم علاقه و تجربه  درزمینه  تعمیر و نصب درب اتوماتیک را دارند و این تکنسین ها و مهندیس  در زمینه نصب و تعمیردرب اتوماتیک درتبریز  نقش اساسی در رفاه  در خصوص خدمات درب های اتوماتیک در تبریز را دارند.

هر نصاب و تعمیرکار درب اتوماتیک در تبریز باید هم در زمینه برق و الکترونیک  اطلاعات داشته باشد و هم در زمینه مکانیک و جوشکاری  ماهرت کافی  برای راه اندازی  درب اتوماتیک را داشته باشد.

بدیعی است  نبود علم و دانش  در زمینه برق و یا مکانیک  درزمینه  تعمیر و نصب درب اتوماتیک  تعمیرکار و نصاب درب اتوماتیک و مشتری  درب اتوماتیک  درتبریز را دچار مشکل می کند .

هر چقدر ماهرت در زمینه نصب و تعمیر درب  اتوماتیک  بیشتر باشد خدمات رسانی به هم شهریان تبریزی با کیفیت می شود.

هر مهندس یا تکنسین  درتخصص درب اتوماتیک درتبریز  موظف است به  مصرف کننده  خدمات لازم  در زمان ایراد پیدا کردن درب اتوماتیک را ارائه بدهد و رضایت مشتری در خصوص درب اتوماتیک را بدست بیاورد.

......................................................................................................................................................................................................................................................................................

بازوها درب اتوماتیک درتبریز:


درب اتوماتیک شامل دو جک می باشد در انواع قدیمی تر این نوع جکها هیدرولیک بوده و با یک پمپ فشار روغن درون هر کدام از بازوها  درب اتوماتیک حرکت میکنند  ولی در نمونه های جدید یک موتور الکتریکی و چرخ دنده درون هر جک عامل حرکت جک و اعمال فشار به در است. فرمان باز شدن درب اتوماتیک با ریموت کنترل بوده، ولی بسته شدن می تواند با ریموت یا با زمان سنج باشد. شروع عملکرد آن با چشم الکترونیک پس از گذر خودرو و افراد از در می باشد. این نوع درب اتوماتیک معمولاً با ولتاژ 24 ولت جریان مستقیم و در نوع قدیمی 12 ولت کار م یکنند. در زمان قطع برق دکمه ای به روی جک درب اتوماتیک ، آنها را آزاد م یکند تا در با نیروی .دست باز شود . هنگام قطع برق بر روی این بازوها درب اتوماتیک  یک کلید وجود دارد که با گرداندن آن بازوها آزاد م یشوند و میتوان آنها را با نیروی دست باز و بسته نمود. . مشخصات مهم نوشته شده بر روی جک ها در مشخصات نوشته شده بر روي بازوي در مشاهده مي شود.

1 ولتاژ و فرکانس کار درب اتوماتیکدرتبریز 

2 توان الکتریکی بر حسب وات یا جریان بر حسب آمپر

3 مقدار نیروی وارده از بازو درب اتوماتیک  به در بر حسب نیوتن

4 تاریخ ساخت وکشور سازنده درب اتوماتیک درتبریز

5 دمای محیط کار درب اتوماتیک درتبریز

6 سری ساخت درب اتوماتیکدرتبریز

7 مدت زمان کورس کامل جک بر حسب دقیقه درب اتوماتیک 

8 سرعت جابه جایی در بر حسب متر بر ثانیه درب اتوماتیک 

در بیشتر برای ورودی ساختمان های مسکونی به کار میرود و ازآنجا که عمل گشودن و بستن در با استفاده از 2 بازوی مکانیکی انجام می شود به آن درهای بازویی گفته مي شود.

سیستم این گونه درها از 3 بخش اصلی زير ساخته شده است:

1 ریموت کنترل و حسگر درب اتوماتیک : برای فرمان دادن به حرکت اینگونه درها از یک ریموت کنترل استفاده می شود یک حسگر وظیفه دریافت سیگنال را به عهده دارد و برای اینکه کاربر متوجه دریافت سیگنال شود و نفرات از در پارکینگ فاصله بگیرند یک چراغ احتیاط چشمک زن تا پایان حرکت در شروع به کار می کند تا اشخاص فاصله لازم را رعایت کنند.

2 چشم الکترونیکی درب اتوماتیک  : شامل یک چشم الکترونیکی و سلول دریافت کننده سیگنال این چشم   می باشد که گذر افراد و خودروها را به سیستم اطلاع می دهدتا در بسته شود) 

........................................................................................................................................................................................................................                         

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 
پرسش
موافقم2
مخالفم0
فرهاد شربت زاده  (یک شنبه 23 دی 1397)
خوب
پرسش
موافقم2
مخالفم0
سلامت پناه   (پنج شنبه 24 مرداد 1398)
مجموعه شما بسیار قابل اعتماد هست بنده واقعا راضی هستم
فاراد  (سه شنبه 12 بهمن 1400)
ممنون
فاراد  (سه شنبه 12 بهمن 1400)
ممنون
مدیریت  (شنبه 28 آبان 1401)
با سلام خدمت گذاری در زمینه درب اتوماتیک درتبریز وظیفه گروه ماست .تشکر از اعتماد مشتری گرامی
مدیریت  (شنبه 28 آبان 1401)
با سلام خدمت گذاری در زمینه درب اتوماتیک درتبریز وظیفه گروه ماست .تشکر از اعتماد مشتری گرامی
پرسش
موافقم3
مخالفم0
ناصر عباچی خیابانی  (چهارشنبه 29 اردیبهشت 1400)
یکی ازجکهای درب پارکینک ماابتدامختصرصدامیدادحالاچندروزی هستش که کارنمیکنه،لطفاآدرس محبت کنیدبیارم تانگاهی براش بندازید