فروش ونصب دزدگیر اماکن در تبریز09147575228_33851468

فروش ونصب دزدگیر اماکن در تبریز09147575228_33851468

5330 0

فروش ونصب دزدگیر اماکن در تبریز09147575228_33851468

مقایسه دزدگیر اماکن

سیستم اعلام سرقت
فروش و نصب دزدگیر اماکن در تبریز
محافظت  از اماکن خود از نفوذ سارقان
نیازمند نصب و راه اندازی دزدگیر اماکن می باشد
هر خانه ای درتبریز نیاز به دزدگیر اماکن می باشد تا بتوانیم باخیال راحت خانه خود را ترک کنیم .
دزدگیر سایلکس در تبریز
دزدگیر سایلکس  یکی از بهترین و مطمعن ترین دزدگیر های اماکن در تبریز و ایران می باشد .
 توصیه یک نصاب حرفه ای دزدگیر سایلکس می باشد.
ویژگی‌های 8SG در یک نگاه 
دارای 5 زون با قابلیت تعریف هر زون به 8 حالت تماس با خط ثابت و سیمکارت ثبت 99 واقعه آخر به همراه زمان و تاریخ وقوع 24 ثانیه پیام قابل ضبط به صورت 1 تا 4 پیام مجزا (Panic - Tamper - Fire - Alarm)
قابلیت کنترل توسط نرم افزار اندروید و iOS و همچنین تغییر تقريبا تمامی تنظیمات توسط نرمافزار اندروید دارای ريموت Code Hopping) MHz 433.92 )با قابليت تعيين سطح دسترسی كاربران دارای 10 حافظه شماره تماس در هنگام آالرم با قابليت ارسال SMS( فارسی( و تماس امکان غیرفعال کردن موقت زون، ریموت و سنسور بیسیم در سیستم افزایش رله های کنترلی تا 4 رله متناسب با مدل دستگاه (1 رله S805 و 4 رله Q805 ) افزايش خروجی اسپیکر به دو خروجی اسپیکر 1 و 2 و حفاظت تمامی خروجیهای آالرم به تفكيک سختافزار تمام SMD با ساختار جديد مدار آالرم، ترمينالهای خروجی و خنک كننده امکان تعریف نام برای مديران، مخاطبين آالرم، زون، ریموت، سنسور بیسیم و رلههای کنترلی توسط اپلیکیشن امکان تعريف و حذف مدیران توسط مدیر یک از طریق SMS و اپلیکیشن امکان تعريف و حذف مخاطبین آلارم توسط مدیران از طریق SMS و اپلیکیشن توسعه قابل توجه دستورات SMSكنترلی و تنظيمی( منوی تست كارآمد جهت تست آسان تمامی عملكردهای سختافزاری و نرمافزاری سيستم تنظيمات متنوع تک آژيرها (Chirp )به تفكيک وضعيت سيستم، وضعيت خروجیها و ميزان صدا قابليت تنظيم زمان آالرم در محدودههای بين بیصدا تا 12 ساعت دارای 4 حافظه Admin  مديران( با قابليت ارســال 14 گزارش متنوع برق و باطری، قطع بلندگو، قطع خط ثابت، ميزان اعتبار سيمكارت، وضعيت رله های خروجی، سوختن فيوز AUX و...
اپلکیش کارامد و روان دزدگیر اماکن سایلکس  یکی از بهترین اپلیکشن های  دزدگیر های اماکن سیم کارتی در ایران و تبریز می باشد.
اگر به دنبال خرید و نصب دزدگیر اماکن برای  محل زندگی یا تجارت خود هستین
در انتخاب دزدگیر سایلکس شک نکنید 
بدون تردید بی نقص ترین دزدگیر اماکن در ایران و تبریز  می باشد .
خرید دزدگیر اماکن سایلکس یعنی  یک بار برای همیشه خانه خود  حفاظت کنید
نصب دزدگیر سایلکس  برای  محل زندگی شما یک اپشن محسوب می شود و سرمایه گذاری  محسوب می شود‌.
فروش و نصب انواع دزدگیرهای اماکن
درتبریز
دزدگیر بیواز 
دو دستگاه  دریک دستگاه دزدگیر بیواز یا امکان بخش بندی کردن دزدگیر بیواز درتبریز
بخش بندی کردن دزدگیر بی واز یکی از امکانات کاربردی می باشد .با امکان بخش بندی کردن دزدگیر بیواز درتبریز می توان ۲ منطقه را مجزا کنترل کرد.با نام گذاری کردن بخش ۱  و بخش ۲ دردزدگیر بی واز درتبریز  به طور مثال حیاط یا راهرو فعال باشد و درون خانه  غیر فعال  که موقع حضور داخل افراد باعث تحریک نشود و عکس در بیرون تحریک شود.این ویژگی بخش بندی کردن دزدگیر بیواز در تبریز باعث تمایز دزدگیر امکان در تبریز شده است.
خدمات پس از فروش  دزدگیر اماکن درتبریز
دزدگیر اماکن  در تبریز امروز جزء اصلی تامین امنیت در مقابل سارقال و تخریب گران می باشد.
با دزدگیر اماکن درتبریز باعث حس امنیت می شود
 با دزدگیر اماکن در تبریز  با خیال راحت خانه خود را ترک کنید 
فروش دزدگیر اماکن درتبریز   اغاز کار است  خدمات پس از فروش دزدگیر اماکن درتبریز  ماندگار تر و حیاتی است.
دزدگیر اماکن درتبریز  در این زمانه  جزء ملزومات   شده است.
سایلنت کردن دزدگیر اسا با ریموت 
برایه اپارتمان ها جلوگیری از مزاحمت در فعال و غیر فعال کردن دزدگیر اسا 
تعریف ریموت  دزدگیر اسا
یه نگاهی  به آمار سرقت منازل و اماکن  به سادگی متوجه  نیاز به دزدگیر اماکن در تبریز خواهیم شد.
فروش و نصب دزدگیر اماکن  نیاز به تجربه و علم لازم دارد 
شناسایی نوع چشمی و سنسور دزدگیر اماکن  برایه مکان مناسب 
تمیزی نصب دزدگیر اماکن درتبریز  
پیشنهاد مناسب دزدگیر اماکن  درتبریز برایه نیاز مشتری.
خدمات پس از فروش  و پاسخ گو بودن  دزدگیر اماکن در تبریز  مهمترین فاکتور است.
مشتری در هنگام خرید و نصب دزدگیر اماکن درتبریز  اولین نکته باید دقت کند فروشگاههی ازآن دزدگیراماکن درتبریز خرید می کند چون خدمات پس از فروش داشته باشد.
درهنگام خرید دزدگیر اماکن درتبریز به مارک چشمی ها و سنسور ها دقت شود تا مرغوب باشد تا از خطا های احتمالی جلوگیری کند.
دزدگیر اماکن دزدگیر اماکن چیست؟
دزدگیر اماکن درتبریز   نام دیگر سیستم های حفاظتی ساختمان، منازل، کارخانه ها ، ویلاها و اماکن اداری، بانک ها و ...... است   دزدگیر اماکن از یک سانترال مرکزی شروع میشود که مغز اصلی است و سنسورها و ورودی ها پس از پردازش به صورت کدهای خاص به ترانسیستور ها و رله ها انتقال داده و دزدگیر به کار می افتد دزدگیر های اماکن درتبریز از ماژول ها و سنسورهای مختلفی پشتیبانی می کنند که این سنسورها  برای مکان ها و شرایط مختلفی طراحی و تولید شده اند دزدگیرهای اماکن درتبریز  پس از ایجاد اینترنت و تحول تکنولوژی  تبدیل به کامپیوترهای کوچکی گردیده اند که این کامپیوتر ها ی کوچک شروع سیستم های هوشمند سازی منازل هستند.
دزدگیر سیم کارتی درتبریز چیست؟
دزدگیر اماکن سیم کارتی درتبریز  یکی از محصولات سیستم های حفاظتی است که مجهز به یک ماژول سیم کارت گردیده و کاربر میتواند توسط این ماژول فرامین را به صورت کدهای دستوری ارسال کند و دستگاه را از راه دور فعال یا غیر فعال کند و یا از دیگر امکانات دستگاه استفاده نماید دزدگیرهای سیم کارتی درتبریز مجهز به ماژول ارتباطی هستند و قطع برق و قطع تلفن شهری را از طریق پیامک اطلاع رسانی میکنند.
  
دزدگیر درتبریز به همراه نرم افزار اندروید چیست؟
سیستم حفاظتی به همراه ماژول سیم کارتی است که توسط نرم افزار اندروید قابل کنترل است و نرم افزر اندروید همانند ریموت کنترل عمل مینمایید و کاربر میتواند از راه دور سیستم حفاظتی را فعال و غیر فعال نمایید.
دزدگیر اماکن  درتبریزبه همراه نرم افزار آیفون؟
سیستم های حفاظتی ساختمانی مجهز به ماژول سیم کارت دارای نرم افزار ارتباطی آیفون هستند و از طریق این اپلیکیشن کاربر توانایی ارتباط از راه دور توسط اینترنت را دارا میباشد.
بهترین دزدگیر منزل درتبریز کدام دستگاه است؟
اپلیکیشن  موبایل  یک دزدگیر باعث حس امنیت و کارآمدی بیشتر می شود
بهترین دزدگیر منزل درتبریز موجود در بازار سیستم های حفاظتی به معنای آن است که کدام دزدگیر درتبریزاز کیفیت بیشتر و خدمات پس از فروش قوی تری برخوردار است و قیمت ارزان تری را نیز دارا میباشد در بازار تبریز سیستم های حفاظتی دزدگیر های وارداتی تحت لیسانس کانادا از محبوبیت بیشتری برخوردار بوده و پس از آن دزدگیر های ساخت ایران از قیمت و کیفیت قابل قبولی درتبریز برخوردار است .
روش نصب دزدگیر منزل درتبریز ؟
نصاب با تجربه و باسواد وبا سلیقه باعث کارآمد بودن یک دزدگیر اماکن می شود .
و برعکس یک نصاب بی تحربه باعث حس ناامنی به مشتری  دزدگیر اماکن می شود .
روش نصب دزدگیر درتبریز باید طبق قواعد و قوانین صحیح صورت گیرد در این امر باید موارد زیبایی شناختی و تمیزی و نظم در این کار کاملا رعایت شود در نصب دزدگیر اماکن درتبریز باید تمامی سنسور ها و ماژول ها به صورت با سیم و بی سیم با سانترال مرکزی در ارتباط باشند اسپیکر ها و آژیر های خطر نیز باید در خارج و داخل فضا قرار گیرند نصب دزدگیر اماکن درتبریز نیاز به مهارت و دانش یک متخصص در زمینه الکترونیک را داراست و برای بازدهی این سیستم بهترین انتخاب انجام پروژه های سیستم های حفاظتی توسط مجموعه های  باتجربه کافی کاری است 
قیمت دزدگیر منزل درتبریز ؟
یک بار برای مکان خود دزدگیر نصب می کنید پس دنبال دزدگیر اماکن ارزان قیمت نباشید 
دزدگیر اماکن کارامد یک سرمایه گذاری است.
قیمت دزدگیر منزل در بازارتبریز  سیستم های حفاظتی بسیار متفاوت است ، دزدگیر اماکن درتبریز یا سیستم حفاظتی ساختمان بستگی به تعداد ماژول های دزدگیر و لوازم جانبی و لوازم ارتباطی و وارداتی و یا تولید داخلی بودن دزدگیر بسیار متفاوت است دزدگیر های منازل درتبریز بستگی به بی سیم بودن یا باسیم بودن بسیار قیمت های متفاوتی را دارا میباشند.
دزدگیر وایرلس منزل درتبریزچیست؟
دزدگیر های اماکن درتبریز با قابلیت ارتباط بی سیم ماژول ها و سنسور ها را دزدگیر وایرلس یا دزدگیر بی سیم میگویند این محصولات به دلیل نداشتن سیم ارتباطی تا دستگاه مرکزی از طرفداران بیشتری برخوردار هستند سنسورهای دزدگیر های وایرلس برای تامین نیروی مصرفی از باطری بهره میگیرند و این امر سیستم های حفاظتی بی سیم و وایرلس را دارای هزینه نگهداری میکند و این هزینه مربوط به تعویض باتری مصرفی سنسورهای بی سیم  معمولا چند ساله میشود. 
نصب سنسور شوک دزدگیر اماکن بر روی درب  
نصب سنسور شوک بر روی درب باعث جلوگیری تخریب قفل ودرب می شود 
  نقد و بررسی اجمالی دزدگیر سایلکس مدل SG8 
 یکی از ویژگی‌های منحصر به فردی که دزدگیر سایلکس درتبریز را از دیگر رقبا متمایز می‌کند احترام و ارزش قائل شدن به نظرات و دیدگاه‌های مشتریان و مصرف‌کنندگان خود درتبریز می‌باشد، که همین امر کمک شایانی به پیشرفت محصولات ما به ویژه دزدگیرهای اماکن و سیستم‌های حفاظتی اماکن درتبریز کرده است. اینکه ما دیدگاه‌ها ، نظرات و انتقادات مشتریان درتبریز را در مورد عملکرد و نقص‌های احتمالی محصولات خود با گوش جان پذیرا هستیم و این امر را فرصتی مغتنم برای بالا بردن کیفیت کار خود می‌دانیم توانسته در تمامی سال‌های فعالیت‌مان در تبریز ما را رو به پیشرفت  سوق دهد.
اکنون کارنامه دزدگیر سایلکس درتبریز  به کمک نظرات سازنده شما مشتریان گرامی یکی از پیشروترین تولیدکنندگان سیستم‌های حفاظتی امنیتی، دزدگیرهای اماکن ، ریموت کنترل‌های کامل ، مدارهای فرمان درب‌های اتوماتیک درتبریز می‌باشد. شرکت سایلکس درتبریزبه عنوان یکی از پیشروترین تولیدکنندگان سیستم‌های امنیتی و حفاظتی و دزدگیرهای اماکن درتبریز امروز افتخار این را دارد که با طراحی و تولید دزدگیر اماکن درتبریز  و ریموت کنترل ، آسایش ، اطمینان خاطر و امنیت را برای مردم عزیز تبریزبه ارمغان بیاورد ، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از جزئیات تولیدات ما به قسمت محصولات مراجعه کنید. اهمیت امنیت اماکن درتبریز    شاید کلماتی مانند دزدگیر،
سیستم‌های حفاظتی، دزدگیر اماکن درتبریز  و... بارها به گوشتان رسیده باشد. اما در اکثر اوقات آن‌چه که پس از شنیدن کلمه دزدگیر در ذهن بیشتر افراد نقش می‌بندد، سیستم دزدگیر اتومبیل و صدای آزاردهنده آژیر آن می‌باشد. شاید دلیل این امر نبود اطلاعات و درک کافی در مورد امنیت اماکن و سیستم‌های حفاظتی اماکن می‌باشد. همه ما در طول زندگی خود بین اطرافیان، آشنایان و دوستان شاهد افرادی بوده‌ایم که به راحتی منازل یا محیط‌های کاری‌شان مورد سرقت قرار گرفته و خسارت زیادی به آن‌ها وارد شده است و دلیل آن هم عدم توجه به سیستم‌های حفاظتی اماکن و عدم نصب دزدگیرهای اماکن درتبریز  خوب برای منازل و محل کار می‌باشد. حال با اندکی حسابگری در رابطه با هزینه‌های حاصل از این عدم توجه در میابیم که هزینه‌های تهیه و نصب دزدگیر منازل و اماکن درتبریز  دیگر نه تنها در زمره هزینه‌ها به حساب نمی‌آیند بلکه سرمایه‌ای بزرگ برای حفاظت از چیزهاییست که دوستشان داریم.
یک دزدگیر اماکن  پیشرفته  درتبریزبا ویژگی های متنوع نسبت به سایر دزدگیر های سیمکارتی اماکن می باشد . در واقع این پنل مدل پیشرفته تر پنل سایلکس SG7 +  می باشد و قابلیت های کاملتر و بهتری نسبت به سایلکس SG7 درتبریز دارد.از جمله قابلیت های پیشرفته این دستگاه نسبت به مدل قبلی SG7 می توان به نام گذاری زون ، ریموت ، سنسور بی سیم و رله خروجی توسط اپلیکیشن ، تعریف وحذف سایر مدیران توسط مدیر اول از طریق SMS و اپلیکیشن ، تعریف و حذف مخاطبین آلارم توسط مدیران از طریق SMS واپلیکیشن ، اضافه شدن ۵ گزارش جدید به گزارشات نسبت به SG7 ، ( قطع شدن بلندگو ، ، Fuse Aux شامل قطع خط ثابت تلفن ، سوختن ، توقف آلارم ، تغییر وضعیت رله خروجی ) سخت افزارفول SMD باساختاری جدید دربخشهای آلارم و ترمینالهای خروجی ، افزایش خروجی اسپیکر به ۲ خروجی SP1 , SP2 مستقل ، حفاظت خروجی های آلارمها هریک به تنهایی ، نام برد .
 
سوالات متداول چگونه یک دزدگیر با کیفیت با قیمت مناسب برای منزل خود انتخاب کنم؟
آیا فروشگاه فارا د خدمات نصب را نیز انجام می دهد؟ برای محل کار خود به یک سیستم دزدگیر اماکن بسیار با کیفیت نیاز دارم، کدام موردها را انتخاب کنم؟ آیا می توانم از ترکیب چند برند پک دزدگیر اماکن خود را فراهم آورم؟ برای باغ یا حیاط خانه که فضای باز را شامل می شود، چطور می شود از دزدگیر استفاده کرد؟ برای داخل خانه بهتر است از چشمی استفاده کنم یا از مگنت درب ورودی؟ سایتهای زیادی محصولات دزدگیر می فروشند، از کجا به محصولات شما اطمینان کنم؟ آیا دزدگیرها قابل ارتقا هم هستند؟ مثلا تعداد چشمی یا مگنت بیشتر شود؟ اگر قرار باشد یک مدت طولانی در محل کار یا خانه ام نباشم از کجا مطمئن باشم دزدگیر به درستی کار می کند؟
دزدگیر آنیک درتبریز
بالاخره دزگیر بهتر است یا دوربین مداربسته، کدام را انتخاب کنم؟ اگر نگران سرقت اموال خود هستید قطعا دزدگیر بسیار کارا تر از دوربین است. دزدگیر باعث می شود سارق احساس ترس کند و از مکان متواری شود اما دوربین مدار بسته جنبه نظارت دارد و اگر سرقتی انجام شود و بر فرض عدم پوشش صورت سارق، مال باخته خیلی باید خوش شانس باشد تا سارق را از روی فیلم شناسایی و پیدا کند و بتواند اموال خود را پس بگیرد. پیشنهاد ما ابتدا دزدگیر و در درجه دوم دوربین مداربسته همزمان می باشد.
دستگاه دزدگیر بیواز مدل BH11
اولین دستگاه دزدگیر دارای نمایشگر رنگی LCD ، هفت خط و چند زبانه (فارسی و انگلیسی). دارای کیپد. پشتیبانی تلفن و سیم کارت. دارای 4 زون سیمی و 30 زون بی سیم. دارای 15 حافظه تلفن کننده برای تماس با تلفن و سیم کارت. ارسال هشدار های صوتی(تماس) و پیامک به صورت انگلیسی و فارسی. ضبط پیام صوتی و دارای بیش از ده پیام صوتی آماده برای انواع رخداد و وقایع. ارسال گزارشات وهشدار های ورود و خروج ، قطع برق ، قطع تلفن ، خرابی و کمبود شارژ باطری ، ورود به منو تنظیمات ، باز شدن درب دستگاه و ده ها هشدار دیگر. ثبت 20 ریموت 315MHZ با قابلیت تعیین شناسه و نام انحصاری برای هر ریموت. اولین دستگاه دارای قابلیت ثبت ریموت از راه دور. قابلیت کنترل دستگاه از راه دور به صورت پیامکی ، برنامه و تلفنی. تنظیم کامل دستگاه از طریق پیامک و برنامه. تنظیم ساعت و تاریخ به صورت شمسی و میلادی به صورت دستی و خودکار. قابلیت تعیین هفت گروه مختلف از کاربران با قابلیت تعیین میزان دسترسی ها و نام گذاری مجزا برای شناسایی کاربران و … . به کار گیری یک دستگاه در دو بخش مختلف(پارتیشن بندی). قابلیت نامگذاری برای نام دستگاه دزدگیر به جهت تفکیک برای کاربرانی که چند دستگاه دزدگیر دارند.
امکان نصب چهار رله با قابلیت کنترل رله ها از طریق صفحه کلید ، ریموت ، خط تلفن ، پیامک و برنامه (جهت خاموش و روشن کردن تجهیزات خانه مانند لامپ ، پمپ آب و دربازکن) . قابلیت فعال شدن رله ها با تحریک زون ها و قابلیت غیر فعال شدن رله ها با تایمر. قابلیت ایجاد حالت بی صدا در مواقع فعال و غیر فعال کردن دستگاه (مناسب واحدهای آپارتمانی). قابلیت فعال و غیر فعال کردن آژیر ، بلندگو و بلندگو داخلی دستگاه به صورت مجزا. قابلیت تغییر صدای بلندگو هنگام آلارم برای تفکیک صدای دستگاه دزدگیر با دیگر دستگاه های دزدگیر .
تـا چنـدی پیـش بیشـتر سیسـتمهای دزدگیر اماکن  موجـود در بـازار تبریزخارجـی و وارداتـی بـود کـه در بعضی موارد مشـکالتی هـم به وجـود مـیآورد ماننـد ناهماهنگـی تجهیزات با بسـتر بومی و عدم پشـتیبانی نصب و اجـرادزدگیر اماکن  در تبریزمدت زمان اسـتفاده از دسـتگاه و یـا کـم اطاعـی نصـاب  و مالک از منـوی پیچیده سیسـتم دزدگیر اماکن  اما به دلیل اسـتفاده گسـترده و روزافـزون از سیسـتم دزدگیر اماکن ، شـرکتهای مختلـف را بـر آن داشـته کـه بـه تولیـد دزدگیر اماکن درتبریزروی آورنـد و در سـالهای اخیـر شـاهد وروددزدگیر اماکن  داخلـی بـا کیفیـت، به روز و مناسـب شـرایط بومی کشـور کـه اسـتفاده از آنهـا بـه مراتـب برای مالـک آسـانتر اسـت، بودهایم. ایـن دزدگیر اماکن امـروزه تنـوع بسـیار زیـادی دارنـد . مثلا دزدگیر اماکن  از لحـاظ نصب به دو نوع سـیمی و بی سـیم تقسـیم میشـوند، کـه در نـوع سـیمی تمـام تجهیزات با سـیم به دسـتگاه مرکزی دزدگیر اماکن  وصل میشـوند. ولی در نوع بیسـیم تجهیـزات بـر روی دسـتگاه مرکـزی تعریـف میشـوند کـه ایـن کار در مدلهـای مختلـف روش برنامهریـزی تفاوت دارد. ولی متداولترین

با طراحی دزدگیر اماکن درتبریز می توان ساختمانها،ادارات،کارخانجات و هرمکانی که احتمال سرقت وجود دارد را محافظت نمود.این دزدگیر اماکن ها  می توانند با بصدا درآوردن آژیر و یا تلفن زدن با افرهد،آنها را از خطرسرقت و دستبرد،مطلع سازند.سنسور هایی که دراین سیستم ها وجود دارند هر روز پیشرفته تر بطوریکه درمقابل کوچکترین حرکتها فعال شده واکنش نشان می دهند.
تجهیزات اصلی که در دزدگیر اماکن مورداستفاده قرار می گیرندعبارتند از:
1)آشکارساز حرکتی مادون قرمز یا سنسورمادون قرمز


۲)آشکارساز شکستن شیشه
۳)انواع آژیرها
۴)تلفن کننده اتوماتیک
۵)باطری اضطراری
۶)پنل کنترل مرکزی
تمامی تجهیزات ذکر شده فوق به پنل مرکزی دزدگیر اماکن متصل می شونداما بعضی از شرکتها سازنده ترجیح می دهند تعدادی قطعات ،از جمله تلفن کننده اتوماتیک و مدارکنترل ازراه دور رادرخارج ازپنل طراحی نمایند‌.


انواع دزدگیر اماکن 
۱.آنالوگ(که درداخل آنها از رله ها استفاده شده است)
۲.میکروپروسوری(که دادی انواع Ic وترانزیستور میباشند)
اجرای یک سیستم اعلام سرقت عبارتند از:


۱.پنل مرکزی
۲.چشم الکترونیکی
۳.باطری اضطراری
۴.تلفن کننده
۵.بلندگو داخلی
۶.بلندگو خارجی
۷.ریموت کنترل
پنل مرکزی شامل قسمتهای زیر میباشد
۱.پیچهای ورودی برق۲۲۰ ولت
۲.پیچهای اتصال ریموت کنترل (sw)
3.پیچهای برای اتصال زونهای تایم دار(delay)
5.پیچهای برای اتصال زونهای فوری(Immed)
6.پیچهای برای اتصال به باطری (Batt)
7.پیچهای برای اتصال بلندگوی داخلی(Alarm،Siren)
8.پیچهای تامین برق چشمها واجزای دیگر مدار( Batt,Aux)
۹.پیچهای برای اتصال به بلندگوی خارجی(Speker)
10.تایمرهای تنظیم زمان ورود،آژیروپتانسیومتر تنظیم ولتاژتفاوت دزدگیر با تلفن کننده سیم کارتی با خط ثابت
تلفن کننده دزدگیر های اماکن در دو نوع سیم کارتی و خط ثابت هستند که هر کدام مزایا و معایبی دارند که در ادامه به ان خواهیم پرداخت.
تلفن کننده های خط ثابت دزدگیر به خط ثابت تلفن محل نصب متصل شده و در هنگام تحریک به شماره هایی که به حافظه ان داده شده تماس میگیرد و پیغام ضبط شده را پخش میکند.پس در صورت قطع سیم تلفن از بیرون ساختمان توسط سارق دیگر تلفن کننده عمل نخواهد کرد.و فقط صدای اژیر در محل وجود خواهد داشت.این تلفن کننده ها امکان فعال و غیر فعال کردن دستگاه از محلی دیگر از طریق تلفن را ندارند.شما میتوانید حدود 20 شماره تلفن به حافظه دستگاه برای تماس در هنگام سرقت را بدهید.
در تلفن کننده سیم کارتی دزدگیر علاوه بر تماس و پخش پیام در هنگاه تحریک شما پیامک هایی نیز دریافت میکنید که گزارشاتی از قبیل فعال و غیر فعال شدن سیستم توسط کاربران دیگر،تحریک سیستم در هنگاه سرقت،اعلام زون تحریک شده در محل،قطع جریان برق شهر،و...را به شما اطلاع میدهد.


همچنین از طریق این تلفن کننده شما میتوانید با ارسال پیامک از هر نقطه از کشور دزدگیر را فعال و یا غیر فعال کنید که این کار از طریق اپلیکیشن های مخصوص این سیستم ها هم امکان پذیر میباشد.
محل نصب تلفن کننده سیم کارتی باد از لحاظ انتن دهی بررسی شود تا انتن دهی ضعیف نباشد زیرا عملکرد سیستم را دچار مشکل کرده و ضریب امنیتی را پایین میاورد .
از جمله دیگر مزایای سیستم اعلام سرقت سیم کارتی می توان به قابلیت کنترل پذیری بالا درآنها اشاره نمود امروزه همچنین نرم افزارهایی برای راحتی کار کنترل این سیستم ها بر روی گوشی ها می توان نصب نمود که این نرم افزارها قابلیت های تنظیم دستگاه و کنترل آن را می توانند بطور کامل انجام دهند از جمله این امکانات می توان به موارد زیر اشاره نمود.امکان روش و خاموش کردن دستگاه از راه دور با SMS و نرم افزار موبایل
امکان فعال و غیر فعال کردن رله ها از طریق SMS و نرم افزار موبایل
امکان مشاهده شارژ سیم کارت از طریق SMS و نرم افزار موبایل
امکان شارژ سیم کارت از طریق SMS و نرم افزار موبایل
امکان ارسال پیامک در هنگام فعال و غیر فعال کردن دستگاه
قابلیت ارسال پیامک برای اطلاع وضعیت های مختلف کاری
امکان وصل کردن تلفن خط شهری برای پشتیبانی بیشتر تلفن کننده
امکان کنترل از راه دور برای مشاهده میزان آنتن دهی تلفن کننده
امکان ضبط پیام بر روی تل

فن کننده سیم کارتی

امکان ارسال پیامک در صورت قطعی برق
امکان ارسال پیامک در هنگام فعال و غیر فعال کردن دستگاه
قابلیت ارسال پیامک برای اطلاع وضعیت های مختلف کاری
امکان وصل کردن تلفن خط شهری برای پشتیبانی بیشتر تلفن کننده
و چندین و چند امکان دیگر
استفاده از سنسور لرزشی برای جلوگیری از شکستن قفل درب و ورود سارق به منزل
طبق اطلاعات به دست آمده از مشتریانی که متاسفانه منزل آن ها به سرقت رفته است، اکثر سرقت ها اماکن درتبریز در زمان بسیار کوتاه و از طریق شکتن قفل درب انجام شده اند.

جهت رفع این مشکل میتوان از سنسور لرزشی (شوک سنسور) استفاده نمود. شوک سنسور یک دستگاه کوچک الکترونیکی است که به ضربه حساس بوده و با تشخیص ضربه وارد شده، برای دزدگیر سیگنال ارسال خواهد کرد. برای استفاده از شوک سنسور جهت جلوگیری از تخریب قفل و ورود سارق به منزل، ویلا، اداره و ... می بایست شوک سنسور بر روی درب و در نزدیکی دستگیره آن از داخل منزل نصب شود. بدین ترتیب به محض اینکه سارق برای شکستن قفل اقدام کند، با اولین ضربه وارد شده شوک سنسور فعال شده و به دزدگیر سیگنال مربوطه را صادر خواهد کرد تا دزدگیر با فعال کردن بلندگو و پخش آژیر سرقت ,همسایه ها و با برقرای تماس صاحب ملک را قبل از وارد شدن سارق، از سرقت آگاه سازد.
.............................................................................................................................................................................................................................................
قابلیت ها و آپشن های دزدگیر اماکن تبریز
پارتیشن بندی در سیستم دزدگیر اماکن :
تعریف پارتیشن در دزدگیر اماکن به این شکل می باشد که شما می توانید برای هر منطقه تعریفی خاص داشته باشید.
برای مثال در یک ساختمان 4 طبقه می توانید 4 پارتیشن تعریف نمایید قابلیت این پارتیشن بندی این میباشد که شما میتوانید از دسترسی افراد به بخش های دیگر جلوگیری نمایید.یکی دیگر از مزیت های این کار برنامه ریزی ریموت ها و یا کدهای فعال سازی و یا غیر فعال سازی سیستم می باشد که میتوان تعریف نمود ریموت کاربر کدام بخش را روشن یا خاموش نماید یا فقط اجازه خاموش نمودن یا روشن نمودن دستگاه را به افراد بدهید.


زون 24 ساعته در سیستم دزدگیر اماکن چیست
زون 24 ساعت دزدگیرها را معمولا برای مواقع هشدار و یا آماده باش همیشگی مورد استفاده قرار می گیرند بیشترین استفاده از این زون مربوط به دتکتورهای دود و حرارت دتکتورهای گاز مگنت های مغناطیسی جهت گاو صندوق و مواردی از این قسم است.
زون ۲۴ ساعته یکی از زون های 

دستگاه دزدگیر می باشد که در حالت نرمال غیر فعال نمی شود

یعنی زمانیکه شما وارد محل میشوید و دستگاه را غیر فعال میکنید تا با ورود شما چشمی ها تحریک نشوند و آژیر به صدا درآید، این زون هنوز فعال است و اگر یکی از تحریک شونده های داخل مدار (چشمی ، دتکتور ، مگنت و …) تحریک شود ، دزدگیر آژیر میزند. از این زون برای مواقع هشدار و آماده باش همیشگی استفاده میکنند.
سنسور تشخیص گاز دزدگیر اماکن تبریز


حوادث مربوط به نشت گاز شهری و یا گازگرفتگی با گاز منوکسیدکربن هر ساله حوادث مالی و جانی جبران ناپذیری را به جامعه و خانواده ها تحمیل می نماید. سالانه حدود ۱۰۰۰ نفر به علت گازگرفتگی با گاز منوکسیدکربن فوت کرده و حدود ۵۰۰۰ نفر نیز به همین علت بستری و مداوا می شوند. انفجار ناشی از نشت گاز شهری هم حوادث مالی و بعضا جانی شدیدی را رقم می زند.گاز بسیار سمی و کشنده منوکسیدکربن به علت مشخصات فیزیکی خاص خود که گازی فاقد بو، رنگ و مزه می باشد، به قاتل خاموش یا قاتل نام
رئی مشهور می باشد. این گاز اکثر قربانیان خود را در خواب گرفتار کرده و حوادث مربوط به آن دلخراش و به صورت خانوادگی اتفاق می افتد.لذا خطر نشت گاز مونو اکسید کربن یک تهدید بالقوه در کنار استفاده از وسایل احتراقی با سوختهای فسیلی و مولد گاز مونو اکسید کربن مانند بخاری، پکیج، شومینه و … می باشد. حتی یک اتومبیل روشن در یک پارکینگ مسقف می تواند گاز منوکسیدکربن را تا حد خطرآفرینی تولید نماید.


جهت کنترل و آگاه سازی فرد از خطر نشت این گازهای خطرناک، استفاده از دستگاه های هشدار دهنده نشت گاز یک ضرورت به شمار می رود. متاسفانه در سال های اخیر شرکتها و افراد متفرقه با تولید دستگاه های هشدار دهنده نشت گاز فاقد کیفیت و اکثرا زیرزمینی و یا واردات دستگاه های نامرغوب چینی، اوضاع نامناسبی را در این زمینه موجب شده اند. وجود انواع دستگاه های هشدار دهنده نشت گاز با طراحی ها و تبلیغات پررنگ و لعاب و با قیمتهای نازل، صرفا جهت سودجویی بوده و از نظر فنی و کیفیت عملکرد فاقد کمترین مشخصات الزامی می باشند.طبق استانداردهای ملی ISIRI 13172 آشکار ساز الکتریکی نشت گاز منوکسیدکربن و ISIRI 14200 آشکار ساز الکتریکی نشت گازهای قابل انفجار، تولید و فروش دستگاه های هشدار دهنده نشت گاز از سال ۱۳۹۱ مشمول استاندارد اجباری بوده و هر گونه خرید و فروش و یا تولید دستگاه های متفرقه و غیر استاندارد جرم بوده و قابل پیگرد قانونی می باشد.

سنسور بیم (لیزر) دزدگیر اماکن درتبریز

در مقایسه با سنسورهای حرکتی PIR، سنسور بیم با استفاده از ایمنی حیوان خانگی، میزان زنگ هشدار کم، و همچنین مقاوم به هوا و غیر حساس به تغییرات درجه حرارت است. سنسورهای پرتو مادون قرمز به طور گسترده ای برای حفاظت از محیط خانه و تجاری استفاده می شود.
سنسور بیم مادون قرمز را فعال می کند. این ش
امل فرستنده و گیرنده است. فرستنده و گیرنده در مقابل یکدیگر قرار گرفته وهنگامی که پرتو مادون قرمز قطع شود سنسور به دستگاه اعلام میکند استفاده از چند پرتو یا کانال برای ایمنی هشدار کاذب از حیوانات خانگی و حیوان کوچک است.
سنسور پرتو سری VSE، بیم سه ، بین فرستنده و گیرنده سه پرتو وجود دارد، زمانی که بیم VSE در حال کار است. هنگامی که حیوان خانگی (مثلا: سگ، گربه، پرنده) از سنسور عبور کند، تنها یک یا دو پرتو قطع شوند، زنگ هشدار اعلام نمی شود هنگامی که انسان در حال حرکت است، به طور همزمان از هر سه پرتو عبور کند و زنگ هشدار به سرعت به صدا در می آید.
چشم خطی یک جفت سنسور (فرستنده و گیرنده) مادون قرمز نامرئی است که دو طرف دیوار ها، ورودی و هر حائلی که مد نظر مالکین باشد نصب میشود و لحظه ورود غیر مجاز اشعه بین دو سنسور قطع شده و رله خروجی سنسور، فرمان آلارم و شماره گیری اتوماتیک رابه دستگاه مرکزی اعلام سرقت صادر میکنند.


طیف نوری مادون قرمز بطور دائم ازفرستنده یا همان TRANSMITTER بصورت خطی و کاملا متقارن بسمت گیرنده یا همان Receiver تابیده میشود و درمدار گیرنده درصد انتشار شعاع نوری مادون قرمز را با شروع کار و اشعه اولیه جذب شده درگیرنده مقایسه میشود. و درصورت اینکه نور جذب شده کمتر ازمقدار استاندارد تنظیمی مثلا 50 درصد کمتر باشد این حالت بمنزله قرار گرفتن مانع بین دو سنسور تلقی شده و رله خروجی تغییر وضعیت خواهد داد. تنظیم حساسیت سنسور ها بایدبه گونه ای باشد که عوامل جوی و محیطی همچون مه و گرد و غبار باعث جذب کمتر اشعه توسط گیرنده و عاملی جهت وقوع آلارم بی مورد نباشد.


این بیم دزدگیر یک حفاظ مجازی روی دیوار ایجاد میکند و از طرفی این چشم ها همیشه با هم ارتباط دارند اگر این حفاظ و خط یک لحظه قطع شود و چشم ها هم را نبینند مدار NC باز میشود و به مرکز کنترل یا همان دزدگیر اطلاعات ارسال می شود.(ضمنا این چشم ها با حرکت گربه و سگ یا حیوانات دیگر تحریک نمیشوند)
این بیم دزدگیر قابلیت مقاوم بودن در برابر آب و حرارت و سرما را دارند و مناسب برای محیط های بیرونی میباشند و با اتصال به دستگاه دزدگیر نقش چشم های الکترونیک سیستم حفاظتی را دارد.
دمای کارکرد رادار خطی بین 25- تا 55+ بوده و درشرایط آب و 

هوایی مختلف و شرایط جوی همچون برف و باران و هوای گرم و آفتابی کار میکند.