فروش تعمیر وتعریف ریموت  در تبریز09147575228_33851468

فروش تعمیر وتعریف ریموت در تبریز09147575228_33851468

1398/1/6 1485 0

فروش تعمیر وتعریف ریموت در تبریز09147575228_33851468

امنیت ریموت

" مقاله آموزشی "

ریموت یا کد؟ کدامیک ایمن تر است؟

یک دزدگیر منزل یا فروشگاه را درتبریز به چندین روش می توان روشن و خاموش کرد . سیستم های قدیمی درتبریز با سوئیچ آلفا روشن و خاموش می شدند .پس از چرخاندن کلید، چند ثانیه فرصت بود تا از محیط خارج شویم و پس از آن سیستم مسلح می شد.

پس از آن سیستم های جدید تر با کیپد keypad روشن و خاموش می شد. یعنی پس از ورود به منزل یک تایم کوتاه وجود داشت تا یک کد یا رمز برای خاموش کردن دزدگیر(سیستم اعلام سرقت) به سیستم داده شود و بعد از آن سیستم OFF می شد.

در حال حاضر بیشتر سیستم ها با ریموت کنترل روشن و خاموش می شود ولی آیا ایمنی ریموت صد درصد است؟

آیا امکان کپی یا اسکن و تکثیر ریموت توسط سارقان درتبریز وجود دارد؟

در هر ریموت کنترل یک آی سی وجود دارد که یک کد خاص را برای دستگاه ارسال می کند و باعث مسلح یا غیر مسلح شدن سیستم می شود.هر برند ریموت کنترل از یک نوع آی سی استفاده می کند که دارای میلیون ها کد است و تقریبا امکان تکرار در آنها به صفر می رسد .

در سال های اولی که درتبریز ریموت کنترل ها به بازار عرضه شدند، ریموت کنترل های کد خوانی به بازار عرضه شد که به راحتی اگر در نزدیکی ریموت شما قرار می گرفت می توانست کد آنرا کپی کند و مانند ریموت شما عمل کند.در این زمان کارخانه های تولید کننده هادرتبریزوایران به فکر تولید ریموتی افتادند که کد آن براحتی قابل کپی نباشد و ریموت های آنتی کد و آنتی اسکن به بازارتبریز عرضه شد.در حال حاضر ریموت ها از ایمنی بسیار بالایی برخوردارند و به راحتی قابل تکثیر نیستند.البته باید این مطلب را هم در نظر بگیرید که ریموت مانند کلید است و نباید آنرا دست هر کسی به امانت بسپارید.ایمنی ریموت را اگر صد در صد در نظر بگیریم یک نکته دیگر باقی می ماند که اگر ریموت خود را گم کنید و سارقی آنرا پیدا کند چه اتفاقی خواهد افتاد؟

مسلم است که اگر آدرس شما را درتبریزداشته باشد براحتی میتواند از آن استفاده کند.

بنابراین اگر دزدگیری می خواهید برای فضایی نصب کنید که برای شما بسیار با اهمیت است باید از ترکیب کد و ریموت استفاده کنید. یعنی برای خاموش کردن دزدگیر اول ریموت را بزنید و پس از ورود به داخل، رمز خود را به کیبرد دستگاه بدهید تا سیستم کاملا خاموش شود .
فروش کپی وتعمیر ریموت کنترل در تبریز

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر