تعمیر جک پارکینگ  در تبری09147575228_33851468

تعمیر جک پارکینگ در تبری09147575228_33851468

2113 0

تعمیر جک پارکینگ در تبری09147575228_33851468

جک پارکینگی

تعمیر درب اتوماتیک , تعمیرات جک پارکینگ درتبریز, خدمات مهندسی فاراد

از نزدیک ترین  شرکت درب اتوماتیک  برای نصب و تعمیر درب اتوماتیک   خود درخواست خدمات انجام دهید تا دراسرع وقت برایه نصب وتعمیر درب اتوماتیک شما اقدام نمایند‌.

تعمیر درب اتوماتیک شامل چندین بخش می باشد: درب اتوماتیک پارکینگ (تعمیر درب ریموت)، تعمیر جک پارکینگ،تعمیر قطعات مکانیک که خود شامل گیربکس و متعلقات آن می باشد.

تعمیر درب اتوماتیک یکی از ملزومات حرفه های امروزی در هر منطقهدرتبریز است . چرا که با توجه به پیشرفت تکنولوژی درصد بالایی منازل بخصوص آپارتمان ها از درب اتوماتیک درتبریز استفاده می کنند که نصب , خدمات و تعمیر درب اتوماتیک در تبریز را به یک حرفه پر مخاطب تبدیل کرده است.

تاریخچه تولید درب اتوماتیک درتبریز
جک های اتوماتیک اولین بار در کشور ایتالیا تولید شد و بعد از مدتی در ایران وتبریز هم مخاطب پیدا کرد و مدتی از کالاهای چینی در این تکنولوژی استفاده شد. با گذشت زمان مشخص شد قطعات از کیفیت بالایی برخوردار نبودند و رفته رفته دچار فرسودگی شدند .

از این رو که مردم تبریز ما لیاقت استفاده از برترین کیفیت و بالاترین خدمات را دارند ولی به هر حال انتخاب با خود مشتریست , ما با استفاده از انواع محصولات خدمت گذار مردم تبریزخواهیم بود ولی کیفیت خدمات ما در تعمیر درب اتوماتیک درتبریز افتخار ماست .

قابل ذکر است که تعمیر درب اتوماتیک درتبریز یک کار تخصصی می باشد که البته با آموزش دوره ای کوتاه مدت سعی دارند در این بازار برای خود جایی باز کنند که همه یکبار مصرف خواهد بود و فقط برای یکبار مشتری را جذب کرده , ولی به خاطر کیفیت پایین خدمات به زودی در بازار محو خواهند شد.
تعمیر درب اتوماتیک در انواع مختلف:
تعمیر درب اتوماتیک بادی(پنوماتیک):این نوع در بسیار حساس است و تعمیر آن به تخصص و دقت بالا و البته تجربه کافی نیازمند است.

تعمیر درب اتوماتیک ریلی : که نیاز به جوشکاری و آهنگری هم نیاز دارد به همین جهت کار سنگینی می باشد.

تعمیر درب اتوماتیک دولنگه پارکنیگی : بیشترین میزان مصرف قطعات در این نوع در می باشد.تعمیر جک ها ، جوشکاری پایه ، تعمیر و تعویض چشمی ، تعمیر و تعویض برد ، ریموت یدک ، کد کردن ریموت و سیم کشی و تنظیمات برد از دیگر خدمات مورد نیاز این نوع درب می باشد.تعمیر قطعات الکترونیک
تعمیر درب اتوماتیک درتبریز که شامل مدار کنترل چشمی یا فتوسل،فلاشر و گیرنده ریموت (رسیور) و خود ریموت می باشد که شرکت فاراد مفتخر به انجام تمام مراحل با بیش از7 سال سابقه می باشد.

در تمام نقاط تبریزبا  اکیپ مجرب آماده انجام خدمات برای شما مشتریان عزیز می باشیم.

تعمیر درب کنترلی – تعمیر درب ریموت تعمیرات درب اتوماتیک تبریز، تعمیرات درب اتوماتیک و کرکره برقی غرب تبریز- تعمیر درب اتوماتیک و کرکره برقی مرکز و شرق تبریزبه صورت شبانه روزی انجام می شود.

تعمیر کرکره برقی :
تعمیر کرکره برقی
تعمیر درب اتوماتیک ,تعمیر کرکره برقی و کرکره اتوماتیک و درب کرکره ای تعمیر درب کرکره ای و کرکره برقی دارای قطعات زیادی هستن که به شرح زیر است.

قسمت موتور کرکره برقی ، لوله و متعلقات و تیغه های کرکره برقی که تیغه ها از جنس آلومینیوم و گالوانیزه می باشند.

موتور کرکره برقی چندین مدل دارد که شامل موتورساید،موتور توبولار،موتور ام سی و مدار کنترل یا برد کرکره برقی می باشند.

که همگی نیاز به سرویس و نگهداری دوره ای دارند.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر