دوربین مداربسته کیو پلاس هات کم در تبریز(قیمت نصب دوربین مداربسته)Sell CCTV Repair Installation

دوربین مداربسته کیو پلاس هات کم در تبریز(قیمت نصب دوربین مداربسته)Sell CCTV Repair Installation

2586 0

دوربین مداربسته کیو پلاس هات کم در تبریز(قیمت نصب دوربین مداربسته)Sell CCTV Repair Installation

فروش نصب تعمیر دوربین مداربسته تبریز

دوربین مداربسته کیوپلاس QPLUSدر تبریز

نصب  دوربین مداربسته کیو پلاسQPLUS در تبریز

نرخ نامه نصب دوربین مداربسته سال ۹۹
قیمت نصب دوربین مداربسته درتبریز
نرخ نامه رسمی نصب دوربین مداربسته درتبریز توسط اتحادیه های صنف دوربین مداربسته در سراسر کشور هر ساله اعلام می گردد . ملاک قیمت گذاری بر خدمات انجام شده در پروسه نصب دوربین مداربسته میزان کار انجام شده است.پارامتر هایی مانند تخصص , زمان انجام و … بر این قیمت های موثر هستند .
اتحادیه های مختلف در شهر های سراسر کشور وتبریزممکن است نرخ های مختلفی را اعلام نمایند .
فهرست بهاء و نرخ نامه نصب دوربین مداربسته جهت نصب تجهیزات رسته دوربین مداربسته در تبریز
.................................۷۰ هزار تومان...........................................
نصب دوربین مدار بسته تا ارتفاع ۳ متر شامل انواع : دام ، باکس ، بولت از نوع آنالوگ ، AHD ، HD TVI ، HD CVI85
نصب دوربین مدار بسته بالاتر از ارتفاع ۳ متر شامل انواع : دام ، باکس ، بولت از نوع آنالوگ ، AHD ، HD TVI ، HD CVI210
................................۸۰ هزار تومان..........................................
نصب دوربین مدار بسته اسپید دام آنالوگ و AHD از نوع موارد ذکر شده تا ارتفاع ۳ متر300 هزار توماننصب دوربین مدار بسته اسپید دام آنالوگ و AHD از نوع موارد ذکر شده تا ارتفاع ۵
............................۳۰۰هزار تومان................................................
دوربین مداربسته اسپید دام تحت شبکه تا ارتفاع ۳ متر300 هزار توماننصب دوربین مداربسته اسپید دام تحت شبکه تا ارتفاع ۵ متر

 

نصب و راه اندازی دستگاه DVR و XVR به ازای هر کانال 20 هزار تومان ( مثال: دستگاه 8 کانال 8X20.000=160.000 تومان )30 هزار توماننصب و راه اندازی دستگاه NVR به همراه آموزش به ازای هر کانال250 هزار توماننصب و راه اندازی نرم افزار دوربین های تحت شبکه تا ۱۶کانال80 هزار توماناجرای هر فقره client انتقال تصویر برروی کامپیوتر،تلفن همراه و تبلت تا یک نفر15 هزار توماناجرای هر فقره client انتقال تصویر برروی کامپیوتر،تلفن همراه و تبلت به ازای هرنفر اضافه45 هزار توماننصب رک دوربین مدار بسته تا ۷یونیت تا ارتفاع ۳ متر20 هزار توماننصب انواع میکروفن (خازنی،ولوم دار،گلفی و…) بر روی دستگاه های ضبط کننده120 هزار توماننصب انواع دستگاه های محافظ و پشتیبان برای سیستم دوربین تا ۲KW شامل UPS و CPS3 هزار تومانکابل کشی کابل کواکسیال RG59 جهت تصاویر دوربین تا ارتفاع ۳ متر هر متر طول4 هزار توماننصب داکت PVC ۲ تا ۳.۵ سانت هر شاخه تا ارتفاع ۳ متر6 هزار توماننصب داکت PVC ۴ تا ۹ سانت هر شاخه تا ارتفاع ۳ متر4 هزار توماناجرای لوله کشی فلکسی ساده یا روکش دار تا سایز ۲۹ تا ارتفاع ۳ متر هرمتر طول40 هزار توماننصب براکت جهت LED هر عدد35 هزار تومانهزینه پشتیبان گیری جهت دوربین مداربسته آنالوگ و ipتوضیحات و تذکرات مهم:
۱-این فهرست بهاء مبنای قیمت گذاری مورد توافق و عرف بازار مجریان سیستم های حفاظتی و نظارتی در تبریزمی باشد،که با توجه به شرایط و برابر توافق طرفین قرارداد فی مابین قابل افزایش و کاهش می باشد.
۲-تنظیم قرارداد فی مابین کارفرما و پیمانکار الزامی باشد و در صورت عدم عقد قرارداد قبل از شروع به نصب دوربین مداربسته حل اختلافات طرفین بسیار مشکل خواهد بود.
۳-صدور فاکتور مهر شده در پایان توسط پیمانکار الزامی می باشد.
۴-کارفرما موظف است در هنگام تنظیم قرارداد مبلغی توافقی به عنوان پیش پرداخت در طول اجرای قرارداد نسبت به پیشرفت کار و حداکثر ۱۰ درصد مبلغ کل قرارداد را به عنوان حسن انجام کار پس از تحویل به پیمانکار پرداخت نماید.


۵-کلیه کارهای تعمیراتی و در مقیاس کوچک بصورت توافقی می باشد.
۶-هزینه انجام طراحی سیستم دوربین مداربسته،بازدید و جانمایی دوربین ها و سیستم،مشاوره و تعمیرات با توافق طرفین انجام می گیرد.
۷-تهیه و نصب داربست ،بالابر ،کلیه عملیات بنایی (خط زنی مسیر) و جوشکاری به عهده کارفرما می باشد و در صورت انجام توسط پیمانکار , کارفرما موظف است هزینه آن را پرداخت نماید.
۸-تهیه و حمل قطعات و لوازم مورد نیاز به عهده کارفرما می باشد در صورتی که به درخواست کارفرما از طریق پیمانکار انجام پذیرد باتوافق طرفین درصد کارمزد مشخص شود.
۹-کلیه مواردی که در این فهرست بهاء مشخص نگردیده بصورت توافقی مشخص می گردد.


۱۰-درکلیه عملیات رعایت اصول ایمنی، فنی و استاندارد توسط پیمانکار و کارفرما الزامی است.
۱۱-قیمت های تعیین شده در فهرست بهاء در محدوده شهر قابل اجراست و در خارج از محدوده شهر مبلغی به صورت توافقی افزوده میگردد.
فروش و نصب دوربین مداربسته در تبریز
قیمت دوربین مداربسته در تبریز
قیمت نصب دوربین مداربسته در تبریز
قیمت کابل کشی دوربین مداربسته در تبریز

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر