نصب فروش و تعمیر دوربین مدار بسته در تبریز09147575228_33851468

نصب فروش و تعمیر دوربین مدار بسته در تبریز09147575228_33851468

2552 0

نصب فروش و تعمیر دوربین مدار بسته در تبریز09147575228_33851468

نصب فروش و تعمیر دوربین مداربسته در تبریز

آموزش دوربین مدار بسته در تبریز

نصب و فروش دوربین مداربسته درتبریز  نیاز به یک  گروه  فنی  متعهد و با سواد است.

هر مشتری در هنگام  خرید و یا نصب دوربین مداربسته درتبریز دنبال  فروشگاه  معتبر با خدمات وگارانتی مطمعن و قیمت  منصفانه است.

دوربین مداربسته درتبریز چه انواعی دارد؟

دوربین مداربسته درتبریز از لحاظ های مختلفی مانند پروتکل ارتباطی شبکه یا آنالوگ ، با سیم یا بدون سیم بودن، کیفیت تصویر، مقدار دید در شب، درجه حفاظت محیطی، جنس بدنه و... انواع گوناگون دارد، از این رو مهم است که هنگام خرید دوربین مداربسته درتبریز با توجه به محیط و هدف خود بهترین نوع آن را انتخاب کنیم

تشخیص افراد مخرب توسط دوربین مداربسته

دوربین مداربسته درتبریز

از کجا بفهمیم برای چه محیطی از چه دوربین مدار بسته ای درتبریز استفاده کنیم؟ دوربین مداربسته درتبریز  برای محیط و کاربرد های مختلف انواع گوناگونی دارد به عنوان مثال دوربین مداربسته درتبریز که برای محیط بیرونی و صنعتی استفاده میشود با دوربینی که در محیط داخلی اتاق یک شرکت یا پارکینگ مسکونی استفاده میشود تفاوت هایی دارد لذا پیشنهاد دوربین فاراد این است که اگر نمیدانید چه دوربین برای شما مناسب است حتما با کارشناسان ما برای مشاوره رایگان تماس بگیرید.

بازه قیمت دوربین مداربسته چه قدر است؟

دوربین مداربسته با توجه به نوع دوربین، برند، کیفیت تصویر، جنس بدنه و سنسور های مختلف آن قیمت های مختلفی دارد در نتیجه نمیتوان گفت قیمت دوربین مداربسته مقداری ثابت یا بازه ای ثابت دارد. ابتدا باید نوع دوربین مداربسته مشخص شود تا بتوان بازه قیمت دوربین مداربسته را مشخص کرد. شما میتوانید برای بدست آوردن قیمت دوربین مدار بسته مورد نیاز خود با ما تماس یگیرید. مدت زمان ضیط دوربین مدار بسته چقدر است؟ تصاویر دوربین مداربسته با توجه به نوع آن، روی هارددیسک یا رم ذخیره میشود و مدت زمانی که میتوان تصاویر را ذخیره کرد به عوامل مختلفی بستگی دارد که مهم ترین آن ها میزان حافظه هارد یا رم خریداری شده، تعداد دوربین، کیفیت دوربین، استفاده از قابلیت تشخیص حرکت و ... است. اگر در مورد مدت زمان ضبط دوربین مدار بسته سوالی داشتید نیز میتوانید با کارشناسان دوربین مارکت تماس بگیرید. به مشاوره برای خرید دوربین مداربسته نیاز دارم چکار کنم؟

مجموعه ما با توجه به احترامی که برای مشتریان خود قائل است. سیستم مشاوره رایگان تلفنی و چتی را برای کاربران خود فراهم کرده است. دوست داریم بدانید که ما در دوربین مارکت خوشحال میشویم اگر شما با ما ارتباط بگیرید و ما بتوانیم کمکی به شما بکنیم. در ضمن خدمات مشاوره قبل از خرید دوربین مدار بسته در دوربین مارکت کاملا رایگان است پس نگران نباشید با ما در تماس باشید و سوالات خود را بپرسید.

روال کاری دوربین  برای همکاران چگونه است؟ از آن جا که دوربین مارکت بزرگترین مرجع اینترنتی دوربین مداربسته کشور است ما برای همکاران خود اعم از شرکت، فروشگاه، نصاب و تمامی افرادی که در حوزه دوربین مداربسته فعال هستند شرایط ویژه ای در نظر داریم. لذا در صورت تمایل به همکاری با ما فرم مخصوص درخواست همکاری را از منو سایت انتخاب و پر نمایید.

چرا قیمت منصفانه  گفتیم  نه ارزان  ؟

برای فروش و نصب دوربین مداربسته در تبریز 

انتخاب دوربین دی وی ار کابل هارد و... با کیفیت و پشتیبانی و گارانتی معتبر باشد قیمت هم تراز خواهد بود  نه ارزان .

درغیر این صورت  دوربین مداربسته ارزان می شود که شرکت ها معتبر با فروش دوربین مداربسته بی کیفیت و ارزان سابقه خود را خراب نمی کنند.

چند درصد افزایش هزینه  ارزش سالها پشتیبای   مطمعن و استفاده از دوربین مداربسته را دارد.

فریب تبلیغات  قیمت ارزان در تبریز   را  نخوردید.

مثال  هارد برایه دی وی ار دوربین مداربسته   باید بنفش باشد  تا در هنگام  بازبینی در طول زمان  با مشکل مواجعه نشویم  قیمت  هارد بنفش نسبت به سبز گران تر است  شاید مشتری  واقف به این نباشد هارد مناسب  کدام  است  و فریب قیمت ارزان هارد را می خورد و هارد نامناسب  را خریداری  و در هنگام  استفادی  از ذخیر تصاویر دوربین مداربسته  با مشکل مواجه می شود.

شاید در سالها  اول دوربین مداربسته ارزان  نرمال کار کند  ولی سالها بعد از هر لحاظ با مشکل مواجع می شود و نصاب و پشتیبانی  دوربین مداربسته  پیگیر نخواهد بود و هزینه مشتری ضایع می شود.


راهنمای خرید دوربین مداربسته در تبریز
نصب وفروش انواع دوربین های مداربسته درتبریز
فروش dvrدوربین مداربسته در تبریز
فروش کابل دوربین مداربسته در تبریز
فروش آداپتور دوربین مداربسته در تبریز

..................................................................................................................................۱- بهترینزاویه برای نصب دوربین در اتاق، گوشه هایی است که دیوارها و سقف در آنجا بهم پیوسته اند. دوربین ها را نزدیک به منبع برق و در ارتفاع ۳
متری نصب کنید تا آسیب زدن به آن کار راحتی نباشد. هنگام نصب دوربین ها اطمینان حاصل کنید تمام ورودی و خروجی های اتاق به وضوح پوشش داده می شوند.
 دوربین ها را بر روی دیوار نصب کنید. برخی از دوربین ها دارای پد های چسبنده هستند تا دوربین را بر روی دیوار نگه دارند، اما زیاد به این پدها اعتماد نکنید. محل قرار گیری دوربین را بر روی دیوار علامت گذاری کنید و توسط پیچ، آنها را بر روی دیوار محکم کنید. سپس زاویه دوربین را تنظیم کنید.


همه دوربین ها دارای آداپتوری هستند که یک طرف آن به دوربین و یک طرف آن به منبع برق وصل می شود. دوربین ها را به وسیله آداپتور به منبع برق وصل کنید.
دوربین های سیمی را با استفاده از کابل های BNC به دستگاه DVR متصل کنید. اتصال کابل های BNC بسیار راحت است توجه داشته باشید قسمتی از کابل را که به دستگاه DVR متصل می کنید، به پورت ورودی متصل کنید تا دستگاه بتواند تصویر را دریافت کند.
 برای دریافت تصاویر از دوربین های بی سیم ، نرم افزاری وجود دارد که باید بر روی گوشی موبایل نصب شود. برخی از دوربین های بی سیم یک گیرنده به شکل USB دارند که به کامپیوتر متصل می شود. اگر از دوربین های تحت شبکه استفاده می کنید، یک آی پی آدرس به شما داده می شود که با وارد کردن آن آی پی آدرس در مرورگر، می توانید تصاویر ارسالی از دوربین های بی سیم را مشاهده کنید.
 پورت خروجی DVR را به وسیله یک کابل BNC به پورت ورودی مانیتور متصل کنید. در برخی از دستگاه های DVR برای اتصال دستگاه به مانیتور به جای استفاده BNC، از کابل HDMI و یا کابل کواکسیال استفاده می شود.
 در نهایت بهتر است یکبار دیگر اتصالات را بازبینی کنید. اتصال بین آداپتور ها و منبع برق، دوربین ها به DVR و دستگاه DVR به مانیتور را بررسی کنید. پورت های وردوی و خروجی را بررسی کنید تا از درست بودن اتصالات مطمئن شوید.
در صورتی که مایل نیستید خودتان دوربین مدار بسته نصب کنید و یا خانه شما بزرگ بوده و سیم کشی برایتان سخت است، می توانید با متخصصان نصب دوربین مدار بسته درتبریزتماس بگیرید .
از آنها کمک بخواهید. هر چند که این کار هزینه بیشتری خواهد داشت. 
دوربین دست دوم در تبریز درصورت امکان خریداری نکنید
به دنبال دوربین ارزان در تبریز نباشید
فروش و نصب دوربین مدار بسته های لوک در تبریز

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر