نصب فروش و تعمیر دوربین مدار بسته در تبریز09147575228_33851468

نصب فروش و تعمیر دوربین مدار بسته در تبریز09147575228_33851468

1397/11/3 2130 0

نصب فروش و تعمیر دوربین مدار بسته در تبریز09147575228_33851468

نصب فروش و تعمیر دوربین مداربسته در تبریز

آموزش دوربین مدار بسته در تبریز

نصب و فروش دوربین مداربسته درتبریز  نیاز به یک  گروه  فنی  متعهد و با سواد است.

هر مشتری در هنگام  خرید و یا نصب دوربین مداربسته درتبریز دنبال  فروشگاه  معتبر با خدمات وگارانتی مطمعن و قیمت  منصفانه است.

چرا قیمت منصفانه  گفتیم  نه ارزان  ؟

برای فروش و نصب دوربین مداربسته در تبریز 

انتخاب دوربین دی وی ار کابل هارد و... با کیفیت و پشتیبانی و گارانتی معتبر باشد قیمت هم تراز خواهد بود  نه ارزان .

درغیر این صورت  دوربین مداربسته ارزان می شود که شرکت ها معتبر با فروش دوربین مداربسته بی کیفیت و ارزان سابقه خود را خراب نمی کنند.

چند درصد افزایش هزینه  ارزش سالها پشتیبای   مطمعن و استفاده از دوربین مداربسته را دارد.

فریب تبلیغات  قیمت ارزان در تبریز   را  نخوردید.

مثال  هارد برایه دی وی ار دوربین مداربسته   باید بنفش باشد  تا در هنگام  بازبینی در طول زمان  با مشکل مواجعه نشویم  قیمت  هارد بنفش نسبت به سبز گران تر است  شاید مشتری  واقف به این نباشد هارد مناسب  کدام  است  و فریب قیمت ارزان هارد را می خورد و هارد نامناسب  را خریداری  و در هنگام  استفادی  از ذخیر تصاویر دوربین مداربسته  با مشکل مواجه می شود.

شاید در سالها  اول دوربین مداربسته ارزان  نرمال کار کند  ولی سالها بعد از هر لحاظ با مشکل مواجع می شود و نصاب و پشتیبانی  دوربین مداربسته  پیگیر نخواهد بود و هزینه مشتری ضایع می شود.


راهنمای خرید دوربین مداربسته در تبریز
نصب وفروش انواع دوربین های مداربسته درتبریز
فروش dvrدوربین مداربسته در تبریز
فروش کابل دوربین مداربسته در تبریز
فروش آداپتور دوربین مداربسته در تبریز

..................................................................................................................................

۱- بهترینزاویه برای نصب دوربین در اتاق، گوشه هایی است که دیوارها و سقف در آنجا بهم پیوسته اند. دوربین ها را نزدیک به منبع برق و در ارتفاع ۳
متری نصب کنید تا آسیب زدن به آن کار راحتی نباشد. هنگام نصب دوربین ها اطمینان حاصل کنید تمام ورودی و خروجی های اتاق به وضوح پوشش داده می شوند.
 دوربین ها را بر روی دیوار نصب کنید. برخی از دوربین ها دارای پد های چسبنده هستند تا دوربین را بر روی دیوار نگه دارند، اما زیاد به این پدها اعتماد نکنید. محل قرار گیری دوربین را بر روی دیوار علامت گذاری کنید و توسط پیچ، آنها را بر روی دیوار محکم کنید. سپس زاویه دوربین را تنظیم کنید.
همه دوربین ها دارای آداپتوری هستند که یک طرف آن به دوربین و یک طرف آن به منبع برق وصل می شود. دوربین ها را به وسیله آداپتور به منبع برق وصل کنید.
دوربین های سیمی را با استفاده از کابل های BNC به دستگاه DVR متصل کنید. اتصال کابل های BNC بسیار راحت است توجه داشته باشید قسمتی از کابل را که به دستگاه DVR متصل می کنید، به پورت ورودی متصل کنید تا دستگاه بتواند تصویر را دریافت کند.
 برای دریافت تصاویر از دوربین های بی سیم ، نرم افزاری وجود دارد که باید بر روی گوشی موبایل نصب شود. برخی از دوربین های بی سیم یک گیرنده به شکل USB دارند که به کامپیوتر متصل می شود. اگر از دوربین های تحت شبکه استفاده می کنید، یک آی پی آدرس به شما داده می شود که با وارد کردن آن آی پی آدرس در مرورگر، می توانید تصاویر ارسالی از دوربین های بی سیم را مشاهده کنید.
 پورت خروجی DVR را به وسیله یک کابل BNC به پورت ورودی مانیتور متصل کنید. در برخی از دستگاه های DVR برای اتصال دستگاه به مانیتور به جای استفاده BNC، از کابل HDMI و یا کابل کواکسیال استفاده می شود.
 در نهایت بهتر است یکبار دیگر اتصالات را بازبینی کنید. اتصال بین آداپتور ها و منبع برق، دوربین ها به DVR و دستگاه DVR به مانیتور را بررسی کنید. پورت های وردوی و خروجی را بررسی کنید تا از درست بودن اتصالات مطمئن شوید.
در صورتی که مایل نیستید خودتان دوربین مدار بسته نصب کنید و یا خانه شما بزرگ بوده و سیم کشی برایتان سخت است، می توانید با متخصصان نصب دوربین مدار بسته درتبریزتماس بگیرید .
از آنها کمک بخواهید. هر چند که این کار هزینه بیشتری خواهد داشت. 
دوربین دست دوم در تبریز درصورت امکان خریداری نکنید
به دنبال دوربین ارزان در تبریز نباشید
فروش و نصب دوربین مدار بسته های لوک در تبریز

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر