فروش وتعمیر جک پارکینگی ایتالیایی  درتبریز

فروش وتعمیر جک پارکینگی ایتالیایی درتبریز

355 0

فروش وتعمیر جک پارکینگی ایتالیایی درتبریز

خدمات و سرویس جکپارکینگی درتبریز

درب لولایی جک پارکینگ

فروش وتعمیرات درب اتوماتیک در تبریز را گروه فاراد تجربه کنید و تجربیات خود را در زمینه رضایت از نصب و تعمیر درب اتوماتیک را به همشریان تبریزی به اشتراک خواهید گذاشت.

درب اتوماتیک در تبریز سالهاست مورد استفاده قرار می گیرد و درب اتوماتیک درتبریز باعث راحتی و امنیت دراماکن شده است.

امید است گروه فاراد الک با پشتوانه تجربه در زمینه تعمیر و نصب درب اتوماتیک رضایت مشتریان درب اتوماتیک درتبریز را جلب کرده باشد.

در هر خانه برایه زندگی یا مکان دیگر اولین نگاه به موقعیت ونما و... وبعد توجه به درب اتوماتیک می اندازید و درب اتوماتیک بودن اماکن یکی از اولویت ها در تبریز است.

بعد از خرید درب اتوماتیک درتبریز دغدغه بعدی نصب اصولی درب اتوماتیک در تبریز است و بعد از نصب و تحویل درب اتوماتیک  نگرانی بعد آیا پشتیبانی درب اتوماتیک راه اندازی شده درتبریز قابل قبول خواهد بود؟.

جواب سوال مشتری درب اتوماتیک یا جک پارکینگی درتبریز در تمام موارد بالا بله است 

هم در نصب درب اتوماتیک و هم درتعمیر درب اتوماتیک درتبریز ما به رضایت شما می اندیشیم تا هر روز بهتر شویم.

خرید خود را ازنمایندگی  درب اتوماتیک  درتبریز انجام دهید.

یک سیستم مکانیکی یا هیدرولیکی می باشد که بروی درب لولایی نصب می کنند تا بدون دخالت دست و با استفاده از یک ریموت امکان باز و بسته شدن درب فراهم شود.در توضیح ساده تر جک پارکینگ مکانیکی برای درب های سبک تر و تردد محدود تر استفاده می شود و جک هیدرولیکی برای تردد بالا و درب های سنگین. در مواردی که درب لولایی بسیار ظریف است و در صورت استفاده از جک پارکینگ به زیبایی درب لطمه وارد می شود و … می توان از جک زیرسطحی استفاده کرد که به جک نامرئی هم معروف است.نصب این نوع جک پیچیده تر از جک پارکینگ می باشد و برای نصب آن نیاز به فونداسیون و زیرسازی می باشد. در این صفحه با انواع جک زیرسطحی و نوع کارکرد آن آشنا خواهیم شد. چه نوع از جک پارکینگ برای درب ساختمان مناسب است ؟ دربهای لولایی انواع مختلفی دارند که از جنس و متریال های گوناگون ساخته می شوند.اما برای اتوماتیک کردن دربهای لولایی چند عامل مهم وجود دارد تا بتوان بهترین جک پارکینگ را انتخاب کرد.شرکت فارادسعی کرده با چند توصیه ی ساده به شما در انتخاب بهترین جک پارکینگ مشاوره دهد.

1- وزن هر لنگه درب 2- تعداد تردد در شبانه روز 3- عرض هر لنگه درب ابزار و قطعات به کار رفته در جک پارکینگ : چشمی – مرکز فرمان – ریموت کنترل – فلاشر – جک بازویی – قطعات نصب چشمی :

دارای سیستم مادون قرمز می باشد و اگر خودرو، عابری یا مانعی در مقابل چشمی قرار داشته باشد از باز و بسته شدن درب جلوگیری می کند و مانع می شود که درب به خودرو صدمه وارد کند. مرکز فرمان : وظیفه فرمان و باز و بسته شدن و توقف جک ها را دارد و در آخر رابط بین ریموت کنترل و جک پارکینگ می باشد. ریموت کنترل : وسیله ارتباطی کاربر با مرکز فرمان می باشد . غالبا 2 ریموت کنترل در پکیج وجود دارد و در مجتمع های بزرگ می توان تعداد زیادی ریموت را از شرکت تهیه و با مرکز فرمان متصل ساخت . جک بازویی : ابزاری برای انتقال نیروی الکتریکی به مکانیکی یا هیدرولیکی است . فلاشر : با علایم و آلارم هشدار دهنده مختلف مانند چشمک زدن ، پیام مرکز فرمان را نشان می دهد . در اینجا به چند برند معتبر و نحوه ی عملکرد آنها می پردازیم.

 جک پارکینگ فاديني (FADINI)

محصول کشور ايتاليا می باشد و به عنوان يکي از اولين متخصصين در زمينه درب های اتوماتيک می باشد . جک پارکینگ فادینی دارای تنوع محصولات زیاد است و بر رویانواع درب های مکان های مسکونی، تجاری و سازمانی قابل نصب می باشد. جک پارکینگ فادینی مناسب برای درب های دو لنگه، لولایی پارکینگی است و با پوشش مقاوم و با دوام، مناسب برای کار مداوم می باشد.جک پارکینگ فادینی هیدرولیکی می باشند و غالبا برای دربهایی با تردد بالای 30 مرتبه در ساعت استفاده می گردند. برخی از مشخصات فنی مشترک جک پارکینگ فادینی: دارای قابلیت آزاد شدن در مواقع اضطراری است. جک پارکینگ فادینی از براکت های بسیار مستحکم و ضد زنگ طراحی شده است . قدرت جک پارکینگی فادینی در مدل های مختلف حداکثر طول هر لنگه در از 1.8 متر الی 7 متر می تواند باشد. دارای حرکت دو سرعته هستند و قابلیت تردد 80 بار در ساعت را دارند. دارای موتور هیدرولیکی با قابلیت بای پس می باشد. بدنه فلزی قوی این جک باعث شده در شرایط آب و هوایی مختلف قابل استفاده باشد.

جک پارکینگ فک FAAC ایتالیا

جک پارکینگ فک (FAAC) محصول کشور ایتالیا می باشد. جک پارکینگ فک یکی از قابل اطمینان ترین و قدیمی ترین جک های برقی موجود در بازار است، پیشینه کمپانی فک و گارانتی بالا این دستگاه او را از سایر هم ترازان خود متمایز می سازد. این جک پارکینگ معمولا با کاور آلومینیومی اضافه و شفت فولادی ضخیم، در دمای بالا و تردد ها زیاد، مقاومت خوبی را از خود نشان داده است. اهمیت این جک پارکینگی در طراحی، کارایی بسیار نرم و بی سروصدا، و دوام آن در تمام شرایط جوی مختلف می باشد. جک پارکینگ فک بیشترین کاربرد را در پروژه های نصب درب پارکینگی در ایران دارند. قدرت و کیفیت خوب این جک پارکینگ باعث محبوبیت هر چه بیشتر این برند شده است. جک های بازویی الکتروهیدرولیک فک در مدل های مختلف در بازار هستند که مناسب برای درب های دولنگه مسکونی که حداکثر طول هر لنگه در 3 متر و درب های دولنگه تجاری و صنعتی که حداکثر طول هر لنگه در7 متر می تواند باشد. کمپانی فک به صورت تخصصی در تولید سیستم های جک پارکینگ هیدرولیک فعالیت دارد. ولی با تولید جک الکتروماتیک نشان داد که می خواهد بازار خود را در سیستم های الکترومکانیک و جک ارزان قیمت حفظ کند . این جک پارکینگ برای ساختمان ها با رفت و آمد کم ، پایین تر از 15 واحد می باشد. دارای دوام و عمر بالایی میباشد. جک های الکتروماتیکی قدرت هر لنگه در تا 350 کیلو گرم را دارد. جک مدل 412 یکی از پر فروشترین محصولات در بازار ایران را دارد و برای درب های ساختمانی تردد پایین توصیه می شود.

اتوماسیون کلی جک پارکینگ

به دو قسمت تقسیم می شود. جک پارکینگ الکترو مکانیک برای درب های سبک،باتردد پایین و با عرض کم استفاده می شود(ساختمان های مسکونی با تعداد واحد پایین)وبه وسیله ی نیروی مکانیکی و چرخ دنده کار می کند . نوع عملکرد این جک، موتور کوچکی است که در داخل بازویی جک پارکینگ قرار دارد و قدرت خود را به گیربکس دستگاه منتقل می کند تا با افزودن توان ماردون جک پارکینگ را به حرکت در آورد و در آخر شفت بازویی با سرعت تنظیم شده به عقب و جلو حرکت کند. جک پارکینگ الکترومکانیکی از لحاظ امنیت به مانند سیستم های هیدرولیکی بسیار ایمن طراحی شده و در برابر فشار بیرونی بسیار مقاوم است و می توان با یک قفل برقی ساده و کار آمد نفوذ پذیری آن را غیر ممکنو به صفر رساند. 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر