تعمیر آیفون تصویری در تبریز 09147575228_33851468

تعمیر آیفون تصویری در تبریز 09147575228_33851468

8312 0

تعمیر آیفون تصویری در تبریز 09147575228_33851468

فروش نصب و تعمیرات آیفون تصویری در تبریز

آموزش ایرادات وتعمیرات ایفون تصویری درتبریز
تعمیرات وسرویس آیفون تصویری در تبریز  در این زمان که حدودا ۱۰ سال محصول آیفون تصویری به  تبریز آمده است 
نیاز به گروه فنی  برایه  ارایه خدمات در زمینه تعمیرات آیفون تصویری  درتبریز دارد.
گروه فارداد الکتریک با تجربه بیش از ۶ سال  در زمینه فروش نصب و تعمیر آیفون تصویری در تبریز آماده خدمت به همشهریان است.
تعمیرات در زمینه آیفون تصویری  نیاز به دو تخصص و مهارت  برق کاری ساختمان و الکترونیک  گروه فنی فاراد در هر دو زمینه  دارای تکنسین های مجرب است.
بعد از خرید آیفون تصویری درتبریز   نگرانی مشتری نصب آیفون تصویری درتبریز می باشد و بعد از نصب آیفون تصویری درتبریز سرویس و گارانتی و تعمیر آیفون تصویری درتبریزمی باشد.
هنگام مراجعه یا تماس مشتری  برای تعمیرآیفون تصویری درتبریز  با سوال کردن درمورد ایراد آیفون تصویری  تشخیص می هیم
 ایراد از پنل آیفون تصویری است  یا گوشی آیفون تصویری  اگر ایراد از پتل آیفون تصویری باشد  تعمیر کار آیفون تصویری باید به محل برود تا ایراد پنل آیفون تصویری را بررسی و حل نمایید  اگر در محل قابل حل بوددرمحل  آیفون تصویری  تعمیرمیشود و یا درمحل قابل تعمیر نبود پنل آیفون تصویری  به دفتر انتقال داده میشود.  
اگر ایراد از گوشی آیفون تصویری باشد به مشتری پیشنهاد می کنیم درصدرت امکان گوشی آیفون تصویری  باز کرده وبه دفتر بیاورد  در صورت مقدور نبودن  این کار تعمیر کار آین کار را انجام  و با تعمیر آیفون تصویری  تحویل مشتری می دهد.
..............................................................................................................................................................................................................................................................................................
تعمیر ایفون تصویری  تابا و کوماکس درتبریز
اکثر ایرادت  گوشی  ایفون  تابا  ۱۰۴۰  ازبرد  ال سی دی  می باشد که تعمیرات آیفون تصویری تابا پر هزینه  و تخصصی می باشد .گاهی تعمیربردآیفون تصویری در تبریز  امکان نمی باشد و نیاز به برد جدید آیفون تصویری  خواهد داشت .
نصب و سیم کشی دربازکن تصویری نصب آیفون تصویری اهمیت استفاده از کابل فویل دار این است که این امکان وجود دارد که بنا به هر دلیلی (مانند وجود کابل فشار قوی در نزدیکی آن) بر روی کابل ها نویز ایجاد شود. وجود فویل می تواند به عنوان یک محافظ از ایجاد این نویز جلوگیری کند. نکته دیگر در رابطه با سیم کشی اینکه بر اساس تعداد واحد ها، نوع ساختمان و مسیر لوله گذاری برای ساختمان، می توان از کابل های 2 زوج، 4 زوج، 4 زوج، 6 زوج، 8 زوج، 10 زوج و یا 20 زوج استفاده نمود. عموما در ساختمان هایی که عمر آن ها به بیش از 10 سال می رسد، برای برقراری ارتباط با آیفون ها (که غالبا صوتی بودند) از کابل های تلفنی استفاده شده اند. بنابراین باید کابل های این ساختمان ها تعویض گردد؛
به این خاطر که تضمینی وجود ندارد که با کابل های قدیمی کیفیت تصاویر ایجاد شده حتی با بهترین نوع آیفون و پنل دم دری، در سطح بالایی قرار بگیرد. استاندارد شرکت های مختلف برای سیم کشی برای نصب محصولات سیماران، سوزوکی، کوماکس، تابا، الکتروپیک، کالیوز از هر واحد کابل 4 زوج تا سوئیچر و از سوئیچر تا پنل با توجه به تعداد واحد یک کابل 06 فویل دار استفاده شود. اگر سیستم کدینگ باشد از هر واحد یک کابل دو زوج فویلدار تا سوئیچر یا دیکور کشیده شود و از دیکودر تا پنل بر اساس تعدا واحد. تکنما و تابا دو سیم سیستم متفاوتی دارند که حتما می بایست قبل از سیم کشی با کارشناسان نصب مشورت نمود.
سیم کشی برای این محصولات به صورت پارالل یا پشت هم است به گونه ای که برای نصب آیفون تصویری در تکنما برای همه ی واحدها تنها به 7 رشته سیم و برای تابا به دو رشته سیم نیاز است.با این وجود برای ساختمانهای بزرگ می بایست از یک کابل Rg تصویر جداگانه استفاده گردد تا برای واحد دورتر با افت سیگنال روبرو نگردیم.
تعمیر آیفون تصویری، دغدغه ای بزرگ برای عموم مردم و البته تعمیرکاران فعال در این زمینه است. عیب یابی و تعمیرات تخصصی آیفون تصویری در تمام برندها نیاز به سابقه و تخصص فراوان خواهد داشت. گروه مهندسی فاراد تصویری یکی از بزرگترین و محبوب ترین شرکتها در زمینه نصب و تعمیرات آیفون تصویری در تبریزمی باشد که با کادری مجرب و متخصص توانسته تا رتبه اول محبوبیت بین کاربران را بدست آورد. با ما همراه شوید تا شما را با تخصصی ترین قسمتهای آیفون تصویری همراه سازیم.
..................................................................................................................................................................................................................................................................................................
دوربین دربازکن آیفون تصویری درتبریز
وظیفه دوربین مداربسته دربازکن  آیفون تصویری انتقال تصویر از پشت در به داخل ساختمان برای نمایش در صفحه نمایشگر  آیفون تصویری دربازکن است.
 این دوربین ها معمولاً در دو نوع .)۷- موجود هستند )شكل ۲ » رنگی « و » سیاه و سفید « انتقال صدا در دربازکن های  آیفون تصویری  بدون میکروفون بوده و از طریق بُرد صورت می گیرد.
زاویه و قدرت دید دوربین دربازکن دوربین های دربازکن آیفون تصویری معمولاً با لنز یا بدون لنز ارائه مي شوند. از طرفی بعضی از این دوربین ها از نوع میکروفن دار )با صدا( یا بدون میکروفن )بی صدا( مورد استفاده قرار م یگیرند. دوربین های هستند. در نمونه زاویه دید » باز « و » معمول « استفاده شده در دربازکن  آیفون تصویری دارای دو زاویه دید معمولی محدوده دید دوربینی 77 درجه و در نوع باز این زاویه برابر با 92 یا 13 5 درجه بوده و محدوده بیشتری از فضای جلوی ورودی ساختمان را نشان مي دهد. این دوربین ها باید مجهز به نور مادون قرمز برای دید در شب و سیستم تنظیم خودکار نور 1 باشند به طوری که در نور تمام مواقع شب و روز 0 لوکس 2 یک تصویر واضح و روشن روی / با حداقل شدت از 1 مادون قرمز برای LED صفحه نمایش دیده شود )شكل ۸(. نور دربازکن های با دوربین سیاه و سفید کاربرد دارد و درنوع رنگی های متفاوت LED استفاده می شود.
دستگاه تغذیه کنترل مرکزی و قفل بازکن آیفون تصویری درتبریز
این قسمت شامل منبع تغذیه، قفل بازکن و ارتباط با در ورودی است. منبع تغذیه دربازکن آیفون تصویری  درتبریزبراي ايجاد مدار مكالمه و زنگ اخبار با استفاده از ترانسفورماتور )مبدل( کاهنده و مدار الكترون كيي، ولتاژ 220 ولت برق شهر را به 12 ولت متناوب )در بازكن( و 12 ولت مستقيم )مكالمه( تبديل ميكند. البته .) صفحه نمايش تغذيه جداگانه داشته و مستقيم به برق شهر متصل مي شود )شكل ۹
قفل بازکن 
    قفل بازکن ها معمولاً زنجیردار، برقی و یا از نوع مغزی قفل هستند. این قفل ها باید به گونه ای طراحی و نصب شود که بر اثر ضربه به در باز نشود )شكل ۱۰ (. بعضی از قفل بازکن ها با ولتاژ 24 ولت کار می کند)
کدام شرکت بهترین سازنده آیفون تصویری است؟
این سوال نمی توان به صورت قطع جواب داد. اما توصیه ما برای ساختمانهای بالای 20 واحد محصولات شرکت تکنما و سیماران است. برای واحد های کمتر از 20 واحد محصولات تابا و الکتروپیک که سابقه و گارانتی بالایی دارند می تواند الویت قرار بگیرد و اگر قیمت محصول ملاک است سوزوکی و کالیوز پیشنهادهای جذابی ارائه می دهند. البته کوماکس  درتبریز همواره محصولات باکیفیتی در رنج قیمت بالا ارائه می دهد که در ساختمانهایی با هر تعداد واحد قابل استفاده می باشد.
اما امروزه با توجه به جایگاه گسترده تکنولوژی در زندگی روزمره، استفاده و خرید دربازکن رنگی به امری
 عادی بدل شده است.
حالا تقریبا در تمامی ساختمان ها اعم از مسکونی و یا تجاری از این ابزار ارتباطی استفاده می گردد. همانطور که از نام آن پیدا است، این محصول قابلیت نمایش تصاویر بیرون از ساختمان را به روی نمایشگری درون ساختمان دارد و پاسخگو می تواند به راحتی علاوه بر برقراری ارتباط صوتی با مراجعه کننده، تصویر او را نیز مشاهده نماید. با وارد شدن شرکت های بزرگ ایرانی در عرصه ساخت و تولید آیفون تصویری  درتبریزامکاناتی به این محصول اضافه شده که در ادامه آنها میپردازیم. ویژگی های که یک آیفون تصویری درتبریز می تواند داشته باشد. اساس ساخت هر محصولی یک سری قابلیت های پایه ای است که می بایست در آن وجود داشته باشد و در ادامه میتوان قابلیت های محصول را بیشتر کرد که در ایران به آن آپشن اضافه می گویند. در ادامه همه ی قابلیت های کلیدی و اضافه آیفون تصویری درتبریز را بیان خواهیم کرد. صفحه نمایش رنگی در اندازه های مختلف صفحه نمایش در آیفون تصویری درتبریز نقش کلیدی دارد، چرا که قرار است تصاویر بیرون خانه را بر روی آن نمایش دهد. اما چیزی که باعث می شود قیمت آیفون تصویری درتبریز تغییر کند، کیفیت و اندازه صفحه نمایش است. اکنون از برندهای سازنده از پنل های LED در محصول خود استفاده میکنند. اما چیزی که مشتریان ایفون تصویری  درتبریز بیشتر به آن اهمیت میدهند
صفحه نمایش است که هر چه بزرگتر باشد، باعث زیباتر شدن و همچنین گرانتر شدن محصول خواهد شد. شرکتهای مختلف از صفحه نمایش هایی با اندازه های 2.4، 3.5، 4، 4.3، 5، 7 و 10 اینچی استفاده میکنند که در این بین اندازه 4.3 و 7 اینچ مورد استقبال بیشتری آیفون تصویری درتبریز قرار گرفته است.
..................................................................................................................................................................................................................................................................................................
ایرادات رایج در آیفون تصویری
چشمک زدن چراغ نشانگر در گوشی کوماکس  نشانه نوسان در قسمت تغذیه می باشد که نیاز
به تعمیردارد.
..................................................................................................................................................................................................................................................................................................

.............................

مشکلات احتمالی برای تعمیر آیفون تصویری

همانگونه که بیان شد، تعمیر آیفون تصویری و همچنین نصب آن نیازمند دانش و مهارت است. اگر اتصالات آیفون تصویری به‌درستی انجام نشود، مشکلات عدیده‌ای به وجود خواهد آمد. مشکلاتی که معمولا به دلیل نصب غیراصولی آیفون تصویری ایجاد می‌شوند عبارتند از: تصویر صفحه نمایش نگاتیو شده است. سیم کشی نادرست موجب اختلال اتصالات و تداخل زنگ‌های واحدها می‌شود. آیفون تصویری نویز دارد یا در سایر دستگاه‌های الکترونیکی نویز ایجاد می‌کند. تصویر آیفون برفکی یا سیاه و سفید شده است. صفحه آیفون تصویری سیاه شده یا تصویر قطع شده است. زنگ آیفون از کار افتاده است. در باز کن از کار افتاده است. صدای پنل آیفون تصویری قطع شده است. زنگ بصورت ممتد شده و قطع نمی‌شود. دربازکن همه‌ی واحدها از کار افتاده است. تصویر مانیتور سفید یا آبی شده است. زنگ کار می‌کند اما صدای آن توسط مانیتور شنیده نمی‌شود.

تعمیرکار آیفون تصویری در تبریز

اگر متخصص و ماهر باشد می تواند به سادگی مشکلات دستگاه را تشخیص دهد و آن ها را برطرف کند. تعمیر آیفون تصویری تبریز معمولا در خانه و در محل انجام می شود. همچنین شما می توانید در صورت بروز مشکل در عملکرد دستگاهتان، از تعمیرکاران ایفون تصویری درتبریز  کمک بگیرید. تعمیرکار آنلاین آیفون تصویری به سرعت به محل آمده و پس از بررسی، تعمیرات لازم را روی دستگاه انجام می دهد.

تعمیر برد تصویر ایفون تصویری تابا ۱۰۴۰

خرید آیفون تصویری درتبریز

معمولا هر شخص برای خرید آیفون تصویری درتبریز به دنبال امکاناتی خاص از این محصول است. گاهی اوقات یک مانیتور تصویری کوچک که تنها تصویر دم درب را نشان دهد و مکالمه دو طرفه را برقرار کند کافی می باشد و گاهی افراد به دنبال حافظه یا صفحه نمایش بزرگ و یا ارتباط بین واحدها یا الزاما آیفون تصویری خارجی می باشند که می بایست با توجه به قابلیتها محصول انتخاب گردد.

آیفون تصویری درتبریز 


قطعه هایی که در یک سیستم آیفون تصویری به کار میرود به شرح زیر میباشد
۱.پانل درب پانل درب منزل
۲.پانل داخل منزل
۳.ترانسفورماتور (آداپتور)
۴.درب بازکن
آیفون تصویری از ۴ مدارتشکیل می شود
۱.مدارزنگ
۲.مدارمکالمه
۳.مداردرب بازکن
۴.دوربین مداربسته
قسمتهای مختلف پانل داخلی
شستی جهت مکالمه داخلی
دیودled
شستی روشن شدن مانیتور
شستی دربازکن
بلندگوی پخش موسیقی
گوشی و دهنی
اجزای پشت پانل درب منزل
دوربین قابل تنظیم
سویچر داخلی
ترمینال جهت اتصال سیمها شستی زنگ
پانل درب منزل
این دارای یک دوربین واحد اکثر هشت شستی زنگ می باشند.که با توجه به تعداد واحدهای ساختمان
به ازای هر مانیتور چهارسیم به رنگهای قرمز،آبی،زرد،وسفید می باشد
(آیفون تصویونهای که دارای سویچینگ داخلی می باشند)


برای آیفون تصویری درتبریز  دو واحد ،دودسته سیم چهارتایی به رنگهای فوق وجود دارد.
آیفونهایی که دارای سویچینگ خارجی میباشند فقط دارای یک یا دو دسته سیم چهارتایی هستند که به دستگاه سویچینگ وصل شده واز خروجی آن به سایر مانیتورها اتصال داده می شوند.
علاوه براین سیمها دوسیم به رنگهای اغلب آبی وقرمز جهت اتصال به منبع تغذیه dcوجود دارد ودو سیم دیگر به رنگ مشکلی جهت اتصال به منبع تغذیه ۱۲vac و قفل درب بازکن می باشد.
زاویه دید در پانلها چند طبقه افقی ۶۸ و عمودی ۵۵ درجه است
زاویه دید درپانلهای یک طبقه
افقی ۷۵درجه و عمودی ۵۵درجه

 


......................................................................................................................................................................................................................................................... 
توجه۱: اگر عیب در همه واحدها مشترک باشد احتمالا پنل مورد دارد که باید به متخصص مربوطه مراجعه نمایید 
توجه۲: بعضی از پنل ها ولتاز ۱۲ولت(+-) باید داشته باشد در صورت قطع شدن بعضی قسمتها کار
نمی کند
توجه۳:ازدستکاری اجزا داخلی پنل و مانیتور خودداری نمایید
توجه۴:سوالات خود را با ذکر مارک (نوع دستگاه)
۱-روش تبدیل ایفون تصویری یک واحده به چند واحده به چه صورت میباشد؟
با استفاده از شستی اضافی وسویچر به تعداد واحد های جدید بشرط جوابگویی سیم کشی
۲-روش تبدیل ایفون تصویری یک واحده مدل <>به چند واحده به چه صورت میباشدو مدلهای مشابه ان کدامند؟

بایدشماره و نوع هرسیم مانیتور یا پنل را بدانید

۳-روش روشن کردن لامپ سر دربازدن شاسی زنگ ایفون تصویری چگونه است؟

در بیشترایفونها یک رله ۱۲ ولت بین سیم ۲و۳ قرار بدهید خروجی رله مانند کلید تک پل عمل میکند(قبل از نصب رله ۱۲ ولت باولتمتر بین سیم ۲و۳ راولتگیری کنیدحالت عادی۰وبا زدن زنگ ۱۲ باید شود )

۴-روش روشن کردن لامپ سر در با ایستادن مهمان نزدیک ایفون تصویری چگونه است؟

استفاده از سنسور فتوسل دار در بالای پنل که با قرار گرفتن در زیر سنسور در شب لامپ روشن شود

۵- روش وصل کردن زنگ قوی {دوم}برای ایفون تصویری چگونه است؟

برای ایفون یک طبقه مانندسوال ۳ است بجای لامپ زنگ قرار دهید

(ایراد :با روشن شدن مانیتور وتازمان روشن بودن ان زنگ فعال است)

۶-مدل ایفونهای تصویری مشابه{مانیتور و پنل } برای جایگزینی بجای یکدیگر کدامند؟

بایدشماره و نوع هرسیم مانیتور یا پنل را بدانید

۷-روش نصب دوربین جهت کنترل پارکینگ بر روی مانیتور معمولی رنگی و سیاه سفید چگونه است؟

بایدشماره و نوع هرسیم مانیتور یا پنل را بدانید

۸-ولتاز و جریان خروجی برد تغدیه مانیتور چقدر است؟

در حالت عادی و هنگام روشن بودن مانیتور حدودا۱۴.۵ولت حداقل۱ آمپر

۹-علت نشان ندادن تصویر در آیفون


مونیتور روشن میشود ولی تصویر درب منزل را نشان نمیدهد فقط یک صفحه خالی نشان می دهد؟

قطع بودن جامپر ۳و۴ سوکت حافظه ویا سیم مربوط به تصویر (نوع و مدل ؟)و…….

۱۰-چرا تصویر مانیتور بعضی مواقع واضح نیست؟

چون پنل در محل جدید یا جایگزین صوتی نصب گردیده در آن مواقع آفتاب به آن میتابد پنل در طول روز نباید در معرض تابش مستقدم آفتاب باشد

۱۱-مانیتور کوماکس خود به خود زنگ میزند؟(صدای رفت و بر گشت نداریم)( درب باز کن عمل نمیکند )( مانیتور دایم روشن است )


الف-سوکت را از پشت مانیتور جدا کنید اگر عیب ادامه داشت مانیتور معیوب است

ب-سوکت پشت مانیتور وصل کنید سوکت را از پشت پنل جدا کنید اگر عیب ادامه داشت سیمکشی اتصالی دارد ( ۱قرمز و۲ آبی ) و اگر صدای زنگ قطع شد پنل معیوب است

۱۲- مانیتور کوماکس دایم روشن است ؟

الف-سوکت را از پشت مانیتور جدا کنید اگر عیب ادامه داشت مانیتور معیوب است

ب-سوکت پشت مانیتور وصل کنید سوکت را از پشت پنل جدا کنید اگر عیب ادامه داشت سیمکشی اتصالی دارد ( ۱قرمز و۲ آبی )با(قرمز۱و۳زرد)و اگر صدای زنگ قطع شد پنل معیوب است

۱۳- در پنل کوماکس درب باز کن یکسره است ؟؟(صدای رفت و بر گشت نداریم)( زنگ نداریم )( مانیتور دایم روشن است )

الف-سوکت را از پشت مانیتور جدا کنید اگر عیب رفع گردید مانیتور معیوب است

ب-سوکت پشت مانیتور وصل کنید سوکت را از پشت پنل جدا کنید اگر عیب رفع گردید سیمکشی اتصالی دارد (قرمز۱و۳زرد)و اگر ادامه شد پنل معیوب است

۱۴- در مانیتور کوماکس تصویر نداریم؟

الف – سیم شماره ۴ سفید قطع است (بقیه قسمتها کامل کار می کنند )

ب- جامپر پشت مانیتور پایه ۳و۴ جدا شده است

۱۵- در مانیتور کوماکس تصویر – صدای رفت و بر گشت نداریم و درب باز کن عمل نمیکند)؟ ( زنگ داریم )

سیم شماره ۳ زرد قطع است

۱۶- در مانیتور کوماکس زنگ نداریم – صدای رفت و بر گشت نداریم و درب باز کن عمل نمیکند)؟( تصویر داریم )

سیم شماره ۱ قرمز قطع است

۱۷-در مانیتور کوماکس تصویر – زنگ -صدای رفت و بر گشت نداریم و درب باز کن عمل نمیکند)؟(فقط LEDمانیتورروشن است و پنل صوت می کشد )

سیم شماره ۲ آبی قطع است

۱۸ – در مانیتور کوماکس( ۵سیمه) زنگ نداریم ؟( بقیه قسمتها کامل کار می کنند)

سیم شماره ۵ سبز قطع است

۱۹- در مانیتور کوماکس تصویر رنگی در مسافت یا طبقات بالا سیاه و سفید می شود ؟(یا نویز دارد)

۲۰-آیا در آیفون تابا مدل TVP-1840C (سه طبقه) امکان اضافه کردن دوربین برای کنترل پارکینگ وجود دارد؟ توسط:حقیقی

امکان اضافه کردن دوربین برای کنترل پارکینگ وجود داردوبه مانیتوروتجربه برقکار بستگی دارد نه پنل 


پنل معیوب است(نوع دستگاه؟ مدل ؟ چند واحده ؟)در چند واحد ه ها اگر عیب در همه واحد ها وجود داشت عیب از پنل است

۲۲- یک سوال؟ اون هم اینه در مطالب اموزشی در قسمت نصب از حروف استفاده شده اما در آیفون الکتروپیک از اعداد ۱و۲و۳و۴وال۱وال۲ استفاده شده لطفا در این رابطه به من کمک کنید؟(در رابطه بانصب)

صوتی ترمینال۱مکالمه از خارج به داخل ترمینال۲ :مکالمه داخل به خارج ترمینال۳ : منفی

ترمینال : Bزنگ ترمینال۴ :برگشت قفل

تصویریترمینال۱تصویر ترمینال۲ :منبت۳ : منفی ترمینال۴ :برگشت قفل ومکالمه از خارج به داخل و مکالمه داخل به خارج وزنگ ترمینال : Bزنگ در چند واحد ه ها

۲۳-ابعاد واندازه کاسهای ایفون تصویری تابا چقدر است ؟

۱و۲واحده ۶۵*۱۱۵*۲۰۵میلی متر

۳و۴و۶و۸واحده ۶۵*۱۱۵*۲۴۸

۵و۱۰و۱۲واحده ۶۵*۱۱۵*۲۹۱


۲۴-در همه واحد ها صدا نداریم؟(صدا ؟)

اگر عیب در همه واحدها مشترک باشد احتمالا پنل مورد دارد (میکروفن و………) که باید به نمایندگی مربوطه مراجعه نمایید

توجه۱و۲و۳رامطالعه نمایید

۲۵- نحوه وصل گوشی صوتی ۷۸۱۰مخصوص تصویری تابا چگونه است:

سیمهای ۲و۳و۴گوشی به پنل سوکت مربوطه وسیم ۱(قهوه ای) که از گوشی امده به +قرمز پنل که از منبع تغذیه امده وصل نمایید

۲۶-حفاظ آیفون یا (باران گیر)لامپ ال ای دی دارد. خریدیم دو سر سیم لامپها را به کجا نصب کنیم و روش روشن شدن آنها با چراغهای پنل می باشد یا جدا است ؟ چگونه میشود فقط در زمان تاریکی یکسره روشن باشد.؟ توجه۴ عبدالله پور

به سیمهای ۲و۳ پنل وصل نمایید اگرجواب نداد جای سیمها را عوض کنید باکارکردایفون روشن میشود

به سیمهای قرمز+ومشکی -دوربین وصل نمایید شبها باکارکردایفون روشن میشود

به سیمهای قرمز+ومشکی -منبع تغذیه وصل نماییدداییم روشن میشود

مدار فتوسل به سیمهای قرمز+ومشکی -منبع تغذیه وصل نماییددو سر سیم لامپها (باران گیر)رابه مدار فتوسل وصل نماییدشبها داییم روشن میشود

۲۷-…..برای سری کردن ترانس با در بازکن جریان باید سری شود یا دی سی؟

ای سی ac

۲۸- درمورد آیفون مدل تابا (مانیتور ۵٫۵ اینچ) سمت راست(بغل) سوکتی داره نوشته شده مموری آیا قابل استفاده هست در این مورد بیشتر توضیح بدهید؟
باید یونیت حافظه مخصوص ۱۸۴۲ تابا بخرید و جامپر را برداشته سوکت یونیت حافظه رادر جای خود قرار دهید

۲۹- آیفون ۴واحده مدل آلدو رنگی ۷ اینچی رو میشه با ایفون کوماکس ۱۲ واحده رنگی ۴ اینچی جابجا کرد؟

بلی اما بهتر است سیستم پنل و مانیتور هر دو از یک مارک باشند

۳۰-اگر تصویر ثابت بماند چکار باید کرد؟

ابتداپنل و مانیتور را جداگانه تست نمایید تا معلوم شود کدام وسیله معیوی است باید سیمهای سوکت مانیتور را از پشت ان جدا کرد اگر با گذاشتن گوشی تصویر قطع شد عیب سیم کشی است اگر با گذاشتن گوشی تصویر قطع نشد عیب مانیتوراست

۳۱-در یک آپارتمان ۶ طبقه ۲ تای آن کار می کند ۴ تای دیگر مشکل صدا زنگ و باز کردن در را دارند البته منظورم آیفون تصویری رنگی commax می با شد.؟

باید گوشی واحد سالم را به جای واحدهای معیوب نصب نمود اگر با گذاشتن گوشی جدید مشکل و عیب رفع شدمانیتورمعیوب است واگر با گذاشتن گوشی جدید مشکل و عیب رفع شد عیب ازسیمکشی یا پنل است در اینصورت فیش واحد معیوب را از پشت پنل با فیش واحد سالم تعویض نمود واگر مشکل و عیب رفع شد سویچر پنل خراب است واگر مشکل و عیب رفع نشد سیمکشی خراب است

۳۲-عیب آیفون دو طبقه من که از مارک الکتروپیک است اینست که دو عدد سیم ۱۲ ولت که از پنل درب بیرونی به قفل درب بازکن وصل میشود برق ندارد این سیمها بهم اتصال شده یا اینکه با هم بر خورد داشتند جریان این دو سیم قطع شده است آیا ازخازن پنل یا همان صفحه شاسی بیرونی است یا نه ضمنا با فشردن شاسی داخل خانه صدای مانند کژژژژژ میاید ولی قفل باز نمیکند و از گوشی هم صدای بیرون میآید ماندیم عیب کار از کجاست ؟

ابتدا ازسالم بودن قفل وداشتن ولتاژ ۱۲ولت ترمینال۰و۱۲ مطمین شویداگر ولت نداشت خرابی ترانس یا سیمکشی مسیر و اگر ولت داشت ۰رابه ال ۲یک لحظه وصل کنید اگرکار کرد عیب در پنل یا مانیتور است به نمایندگی شرکت مراجه نمایدو اگر کار نکرد سیمکشی پنل تاقفل را چک کنید

۳۳-آیفون تصویری سیاه وسفیدattگرفتم درشب تصویرواضح ودرروزتصویرسفیداست ضمناپنل درروزسایه است ویک واحده می باشد؟

دوربین حساس به نور شده بایدتعویض گردد

۳۴-در یک آپارتمان ۶ طبقه ۲ تای آن کار می کند ۴ تای


دیگر مشکل صدا زنگ و باز کردن در را دارند البته منظورم آیفون تصویری رنگی commax می با شد. ؟ 

در چنین موارد باید مانیتورهای مشکوک به خرابی راجایگزین واحد سالم نمود اگر کارنکرد مانیتور معیوب است واگر کارکرد عیب در سیمکشی است درضمن سوکت واحد های مشکوک را در پشت پنل با واحد سالم تعویزژض نمایید اگر کارنکرد عیب در سیمکشی است اگر کارکرد عیب در سویچر پشت پنل است

۳۵-یک دربازکن تصویری الدو هست که صدا از داخل منزل به بیرون نمیاد و از درستی دستگاه مانیتور و اتصال سیم ها و بلندگو مطمئنم و هر دو ای سی ۳۸۶ و ۴۵۵۸ رو هم عوض کردم اما درست نشد ممنون می شم راهنماییم کنین 

ابتداپنل و مانیتور را جداگانه تست نمایید تا معلوم شود کدام وسیله معیوی است سپس اقدام نمایید

۳۶-سلام نقشه سیستم در بازکن دو طبقه تابا با دو قفل را میخواستم؟

امکان پذیر است اما نیاز به تغییرات سیم کشی و اضافه قطعه دارددر صورت نیاز پیامک در خواست صحبت نمایید

۳۷-چگونگی اتصال دوربین ccd اضافه درایفونهای تصویری مدل ؟احمد

بیشتر ایفونها دوربینها یک سیم منفی(سیاه یا ابی)که به منفی وصل می شوند یک سیم مثبت(قرمز)که به خوجی ۱۲رگولاتوروصل می شوندوتوسط مداراتصال کنترل میشود یک سیم تصویر(زرد)که به خروجی تصویروصل می شوند .
.................................................................................................
فروش نصب و تعمیر آیفون تصویری کوماکس درتبریز
فروش وتعمیر منبع تغذیه آیفون تصویری کوماکس درتبریز
فروش و تعمیر برد صوت گوشی آیفون تصویری کوماکس درتبریز
فروش وتعمیر برد صوت پنل آیفون تصویری کوماکس در تبریز
فروش و تعمیردوربین پنل آیفون تصویری پنل کوماکس درتبریز

.........................

تعمیر آیفون تصویری تابا درتبریز

تعمیر منبع تغذیه آیفون تصویری درتبریز

تعمیرات پنل آیفون تصویری  درتبریز

تعمیرات بردصوت آیفون تصویری درتبریز

نمایندگی  های  آیفون تصویری درتبریز عبارت اند از

  1. نمایندگی آیفون تصویری تابا درتبریز

آیفون تصویری تابا شرکت تابا الکترونیک نزدیک به چهار دهه است که فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید محصولات حفاظتی شروع کرده است، عمده فعالیت این شرکت در حوزه آیفون‌های صوتی و تصویر‌ی می‌باشد که معمولا مشتریان قدیمی آیفون تصویری درتبریز ، آن را با نام اف اف تصویری تابا می‌شناسند، هم اکنون این شرکت شناخته شده قدیمی، دامنه‌ فعالیت‌های خود را گسترش داده است و اقدام به تولیدجک‌ پارکینگی نیز کرده است که توانسته در این حیطه نیز مانند آیفون تصویری تابا بسیار موفق عمل کند. شرکت تابا الکترونیک سعی کرده تمرکز خود را بیشتر روی یک محصول گذاشته و تا جای ممکن از شاخه‌ای به شاخه‌ دیگر پریدن خودداری کند. اگر بخواهیم در یک جمله توضیح دهیم، آیفون تصویری تابا درتبریز نتیجه‌ سال ها تلاش به همراه نیاز‌سنجی دقیق مشتریان و ارائه یک محصول در بالاترین سطح کیفیت و استاندارد‌های بین المللی می‌باشد. تنوع ظاهری آیفون تابا یکی از ویژگی‌های مثبت شرکت تابا الکترونیک می‌باشد، بنابراین سعی کرده هر بار که قصد دارد مدل جدیدی را روانه‌ بازار کند در کنار رعایت استانداردهای طراحی مخصوص محصولات خودش، تا جای ممکن از لحاظ ظاهر‌ی متفاوت با مدل‌های قبلی باشد تا بتواند کلکسیونی از محصولاتش را به رخ مشتریان آیفون تصویری درتبریز  بکشد و بتواند برای سخت پسند‌ترین مشتریانش هم که به دنبال یک آیفون تصویری شیک برای دکوراسیون خانه‌هایشان هستند گزینه‌ای دم دست داشته باشد.

  1. نمایندگی آیفون تصویری الکتروپیک درتبریز
  2. نمایندگی آیفون تصویری سوزوکی درتبریز
  3. نمایندگی آیفون تصویری الدو درتبریز
  4. نمایندگی آیفون تصویری سیماران درتبریز
  5. نمایندگی آیفون تصویری اف اف درتبریز
  6. نمایندگی آیفون تصویری کوماکس درتبریز
  7. نمایندگی آیفون تصویری کامکس درتبریز

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر